LegalNature Review – خوب و بد برای سال 2021

افشا: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

LegalNature یک شرکت کمک حقوقی است که راه حل های حقوقی کاملی را برای همه ارائه می دهد – از افراد و خانواده ها گرفته تا کارآفرینان و بنیانگذاران مشاغل. این طیف متنوعی از فرم‌ها و قالب‌های حقوقی را ارائه می‌کند که با برچسب قیمت مقرون به صرفه کامل شده است، که آن را به یکی از رقبای برتر در بازار خدمات حقوقی آنلاین تبدیل می‌کند. مسلماً کمک‌های حقوقی که ارائه می‌دهد به اندازه رقبای خود جامع و سازگار نیست، اما LegalNature هنوز هم انتخاب خوبی برای روی آوردن به راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا رسیدگی به امور شخصی است.

مقایسه LegalNature با بهترین خدمات حقوقی آنلاین

LegalNature در خودکارسازی اسناد و فرآیندهای قانونی بدون نیاز به شکستن بانک کار بسیار خوبی انجام می دهد. اما خدمات حرفه ای به مشتریان و مشاوره حقوقی سفارشی یکباره مانند Rocket Lawyer و Incfile را ارائه نمی دهد، به همین دلیل است که آن را در لیست ما قرار نمی دهد.

اگر دریافت پشتیبانی حقوقی حرفه ای برای شما مهم است، ممکن است بخواهید جای دیگری را جستجو کنید. برای یافتن گزینه مناسب‌تر برای کسب‌وکارتان، همه انتخاب‌های برتر ما را ببینید.

طبیعت قانونی: خوب و بد

خوب

 • آسان برای استفاده: LegalNature دارای یک رابط کاربری بصری است که تشکیل کسب و کار را آسان و بدون دردسر می کند. همچنین، فرم‌های LegalNature ساده و کاملاً مطابق با نیازهای شما سفارشی شده‌اند و تکمیل آن تنها چند دقیقه طول می‌کشد. بنابراین این خدمات هم با کیفیت بالا و هم فرصت های صرفه جویی در زمان را ارائه می دهد.
 • شهرت عالی در بازار: LegalNature مسیر طولانی قابل اعتمادی دارد. این شرکت که در سال 2010 تأسیس شد، از آن زمان با خدمات درجه یک و پشتیبانی قوی از مشتری، نامی برای خود دست و پا کرد. این یک شرکت قابل اعتماد است که خدمات حقوقی مقرون به صرفه را به منصه ظهور رساند و آنها را از طریق قالب‌های دقیق و آنلاین در دسترس توده‌ها قرار داد. در طول سال ها، LegalNature توانسته است شهرت خود را حفظ کرده و حتی بهبود بخشد.
 • کتابخانه جامع اسناد: LegalNature اسناد جامع و متنوعی را برای کمک به شما در ایجاد LLCها، وصیت‌نامه‌ها و اعلامیه‌های تخلیه، و همچنین شفاف‌سازی توافق‌نامه‌های طلاق، پروکسی‌های مراقبت‌های بهداشتی، قراردادهای وام و صدها مورد دیگر ارائه می‌کند. همچنین می تواند شما را به یک وکیل تجاری مناسب برای مرتب کردن امور تجاری، املاک و مستغلات و مسائل شخصی شما متصل کند. این اسناد جامع به LegalNature برتری نسبت به بسیاری از رقبای خود می دهد که اکثر ویژگی های ذکر شده در بالا را ارائه نمی دهند.
 • پشتیبانی کارآمد مشتری: بسیاری از بررسی‌های مثبت LegalNature خدمات فوق‌العاده آن به مشتریان را به لطف مشتریان با تجربه و کارآمد آن تحسین می‌کنند. این شرکت پشتیبانی نامحدود مشتری را از طریق تلفن و ایمیل، از جمله پایگاه دانش آنلاین، تضمین می کند. این به LegalNature برتری قابل توجهی نسبت به رقبای خود می دهد که شبکه پشتیبانی مشتری قوی ندارند و به خدمات خودکار مانند چت بات ها متکی هستند.
 • امنیت پیشرفته: پلت فرم آنلاین LegalNature دارای گواهینامه امنیتی استاندارد SSL است، به این معنی که شما می توانید با خیال راحت و ایمن اطلاعات حساس را بدون نگرانی در مورد نقض داده ها در اختیار وب سایت قرار دهید. اما بله، قانون کلی ایجاد رمزهای عبور قوی همچنان اعمال می شود. در حالی که ما احراز هویت دو مرحله‌ای را نیز دوست داریم، اما برای ما مانعی ندارد.
 • مقرون به صرفه تر و آزمایش رایگان: قیمت LegalNature منصفانه و مقرون به صرفه است و این شرکت ارزش بالایی برای پول شما ارائه می دهد. هم قیمت خدمات یکباره برای مشاغل مستقل و هم برنامه های عضویت شش تا 12 ماهه برای کمک های حقوقی مکرر را ارائه می دهد. اگر از خدمات LegalNature ناراضی هستید، همیشه می توانید از ضمانت بازگشت وجه استفاده کنید. یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه به شما امکان می‌دهد قبل از هر تعهدی، خدمات آن را آزمایش کنید.

بد

 • نیاز به اطلاعات کارت اعتباری: ما طرفدار این واقعیت نیستیم که شخص باید اطلاعات کارت اعتباری خود را برای شروع یک آزمایش رایگان پر کند. شما باید به یاد داشته باشید که زمانی که زمان تمام شد، دوره آزمایشی خود را لغو کنید. در غیر این صورت، حساب شما پس از آزمایش به طور خودکار شارژ می شود.
 • سفارشی سازی ثبت کسب و کار محدود: برنامه های LegalNature بدون شک جامع هستند، اما هیچ راهی برای شروع آزمایشی رایگان با هیچ یک از این گزینه ها وجود ندارد. تنها گزینه شما استفاده از اشتراک ماهانه کتابخانه اسناد آن است.
 • مشاوره حرفه ای ارائه نمی دهد: LegalNature مشاوره های مالیاتی را انجام نمی دهد یا پشتیبانی منظم وکیل ارائه نمی کند، که بزرگترین معایب آن است، به خصوص که اکثر رقبای آن این کار را انجام می دهند. همچنین، LegalNature شما را در دادگاه نمایندگی نمی‌کند، اما شما را با وکلای مجرب مرتبط می‌کند تا به شما کمک کنند. این شرکت دارای شبکه ای از وکلای مورد اعتماد است که می توانید در صورت نیاز به آنها مراجعه کنید.

LegalNature قیمت گذاری و گزینه ها

LegalNature یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات حقوقی آنلاین در بازار است.

خدمات تشکیل LLC آن 40 دلار به اضافه هزینه های خاص ایالتی هزینه دارد. با این حال، به دلیل افزایش فروش و افزونه های دیگری که می توانید به سرویس اضافه کنید، مجموع شما احتمالاً افزایش می یابد. در اینجا لیستی از گزینه های پولی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید:

 • پردازش سریع – 175 دلار
 • خدمات نمایندگی ثبت شده – 125 دلار
 • شناسه مالیاتی (EIN) – 70 دلار
 • جستجوی مجوز و مجوز کسب و کار – 129 دلار
 • کیت شرکتی – 105 دلار
 • حمل و نقل پستی استاندارد – 20 دلار
 • حمل و نقل FedEx – 40 دلار

در حالی که منطقی است که شما افزونه های EIN و خدمات نماینده ثبت شده را انتخاب کنید، می توانید از سایر افزونه ها صرف نظر کنید.

بسته های ادغام LegalNature نیز مقرون به صرفه هستند. اگر می‌خواهید یک S Corp، C Corp یا غیرانتفاعی ایجاد کنید، می‌توانید از سه طرح زیر انتخاب کنید:

 • شروع کننده – 39 دلار به اضافه هزینه های دولتی
 • ملزومات – 179 دلار به اضافه هزینه های دولتی
 • حرفه ای – 269 ​​دلار به اضافه هزینه های دولتی

در مقایسه با دو مورد دیگر، بسته Starter محدود است. شما فقط آماده سازی، بایگانی و بیانیه ادغام را دارید. اگر می‌خواهید یک EIN، نماینده ثبت‌شده، یا هر فروش اضافی دیگری دریافت کنید، باید هزینه اضافی بپردازید.

بسته‌های Essentials و Pro شامل تمام موارد بالا علاوه بر تحویل عجله یا تسریع (بر اساس بسته‌ای که انتخاب می‌کنید)، آیین‌نامه‌های شرکتی و تصمیم بانکی است.

خدمات LegalNature LLC

شروع به عنوان یک LLC با استفاده از LegalNature آسان و مقرون به صرفه است، با هزینه پایه 39 دلار، به علاوه هزینه های دولتی.

هنگامی که ایالت خود را انتخاب کردید، به سادگی باید به چند سوال ساده و مرتبط با کسب و کار پاسخ دهید که تکمیل کل فرم کمتر از 10 دقیقه طول می کشد. بر اساس پاسخ های شما، LegalNature اسناد تشکیل شما را آماده و بایگانی می کند.

طرح تشکیل LLC همچنین شامل ردیابی آنلاین، بررسی سفارشات، و تحویل الکترونیکی اسناد، علاوه بر تهیه اسناد و تشکیل پرونده می باشد.

تمام فرم های جدید LLC به طور خودکار با زمان های پردازش استاندارد ثبت می شوند. تعداد روزهای کاری که برای تشکیل LLC شما طول می کشد بسته به وضعیت عملیاتی شما متفاوت است.

با توجه به اینکه باید یک نماینده ثبت شده استخدام کنید، می توانید با پرداخت هزینه اضافی سالانه 125 دلار از خدمات نمایندگی ثبت شده LegalNature استفاده کنید. LegalNature همچنین بایگانی EIN را در نیمی از کسب و کار شما ارائه می دهد – به شرطی که هزینه خدمات بایگانی 70 دلاری را بپردازید.

بر اساس نوع کسب و کار و صنعت خود، ممکن است نیاز به دریافت مجوزها و مجوزهای خاصی داشته باشید. LegalNature می تواند تحقیقات مجوز را از طرف شما انجام دهد و به شما اطلاع دهد که برای اطمینان از مطابقت به کدام مجوزها نیاز دارید. با این حال، این رایگان نیست و 129 دلار هزینه دارد.

یک کتابخانه گسترده از اسناد تشکیل کسب و کار یکی دیگر از مزایای آن است.

خدمات شرکت حقوقی طبیعت

در طول سال‌ها، کارآفرینان برای راه‌اندازی S-Corp، C-Corp یا غیرانتفاعی به LegalNature روی آورده‌اند. فرآیند ادغام LegalNature مانند بسته LLC خود، سریع، مقرون به صرفه و ساده است.

شما باید جزئیات خاصی در رابطه با رقابت خود، مانند نام شرکت و کسب و کار، تعداد سهامی که شرکت استفاده خواهد کرد، نام مدیران و غیره را در اختیار LegalNature قرار دهید.

بسته ادغام پایه از 39 دلار شروع می شود، به اضافه هزینه های ایالتی، و شامل خدماتی مانند تهیه پیش نویس بیانیه شرکت، تهیه و تشکیل اسناد، تحویل الکترونیکی اسناد، و ردیابی آنلاین است. مشاوره رایگان حسابداری نیز ارائه می شود.

با این حال، اگر خدمات اضافی مانند EIN، قوانین سازمانی، جستجوی مجوز کسب و کار و یک نماینده ثبت شده می خواهید، باید به ترتیب 70، 50، 129 و 125 دلار بپردازید.

طرح‌های Essentials و Pro علاوه بر پیشنهادات پایه، تشکیل پرونده سریع و حل‌وفصل بانکی را ارائه می‌دهند. طرح حرفه‌ای همچنین شامل یک سال رایگان از گارد انطباق LegalNature و یک نسخه چاپی از اسناد شرکت شما است.

LegalNature به لطف داشبورد بصری و کاربرپسند، ردیابی و مدیریت تمام فعالیت های شرکت شما را ساده می کند. افرادی که دارای چندین شرکت هستند می توانند به راحتی بین مشاغل مربوطه خود رفت و آمد کنند تا وضعیت را پیگیری کنند و به اسناد مربوطه دسترسی پیدا کنند.

خدمات نمایندگی ثبت شده LegalNature

بسیاری از ایالت ها از کسب و کارها می خواهند که یک نماینده ثبت شده تعیین کنند. اگر قبلاً از LegalNature برای تشکیل کسب و کار خود استفاده می کنید، می توانید از خدمات نمایندگی ثبت شده آنها نیز استفاده کنید. همچنین مطمئن و سریع بودن خدمات نمایندگی ثبت شده LegalNature که باعث می شود ارزش پولی داشته باشد.

LegalNature تضمین می کند که تمام ضرب الاجل های خود را رعایت کنید، از مجازات اجتناب کنید و با الزامات ایالتی مطابقت داشته باشید. نمایندگان ثبت شده آن همیشه در ساعات اداری آماده دریافت مکاتبات رسمی از طرف شما و اطلاع رسانی و ارسال به شما هستند.

استخدام LegalNature به عنوان نماینده ثبت شده شما همچنین اطلاعات شخصی شما را از سوابق عمومی مخفی نگه می دارد. فضای ابری نامحدود برای تمام اسناد رسمی مزیت دیگری است.

برای تکرار، LegalNature همه چیز را از طرف شما از ایالت دریافت می کند و تمام مکاتبات را در حساب شما اسکن و آپلود می کند تا شما را در جریان نگه دارد. به یاد داشته باشید، برای استفاده از این سرویس باید یک پرسشنامه کوتاه را به صورت آنلاین تکمیل کنید و سالانه 125 دلار بپردازید.

LegalNature چگونه رتبه بندی می کند

با توجه به طیف متنوع خدمات و اسناد حقوقی ساده و اتوماسیون فرآیند، جای تعجب نیست که LegalNature یکی از مشهورترین گزینه های خدمات حقوقی است. اما هنوز برخی از ویژگی‌های حیاتی را که مردم در خدمات حقوقی آنلاین جستجو می‌کنند، ندارد، به خصوص در مواردی که به پشتیبانی حقوقی حرفه‌ای و مشاوره مالیاتی مربوط می‌شود. به همین دلیل مجبور شدیم آن را از لیست خود حذف کنیم.

اگر می‌خواهید یک‌بار مشاوره حقوقی یا پردازش اسناد در روز بعد انجام شود، ممکن است بخواهید به ترتیب Rocket Lawyer و Incfile را در نظر بگیرید. همچنین اگر به دنبال نمایندگی در دادگاه هستید، LegalNature ممکن است گزینه مناسبی نباشد.

برای یافتن مناسب ترین گزینه برای کسب و کار خود، حتماً فهرستی از بهترین خدمات حقوقی آنلاین را که به دقت گردآوری شده است، بررسی کنید. در اینجا خلاصه ای وجود دارد:

خلاصه

LegalNature چیزهای زیادی دارد. این یکی از معدود خدمات حقوقی است که برای همه ارائه می دهد – خصوصی و حرفه ای. دسترسی آسان به طیف متنوعی از اشکال حقوقی و مشاوره حقوقی قابل اعتماد عامل دیگری است که باعث می شود Crazy-Egg مورد تایید قرار گیرد.

بنابراین آیا ما LegalNature را توصیه می کنیم؟ بله، LegalNature می تواند در صورت عدم اطمینان از مدارک قانونی مورد نیاز و نداشتن امکانات لازم برای استخدام وکیل، مدارک قانونی لازم را در اختیار شما قرار دهد.