Comeet Review – The Good and Bad برای 2021

افشا: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

Comeet یک سیستم ردیابی متقاضیان یا ATS است که استخدام مشترک را به واقعیت تبدیل می کند. ابزارهای آن شما را قادر می سازد تا برنامه ریزی، منبع، غربالگری، مصاحبه، و فرآیند استخدام را خودکار کنید. برای کسب‌وکارهای کوچک که به استخدام با کیفیت اهمیت می‌دهند، Comeet یکی از آن ابزارهای کاربردی است. ما در زیر به مجموعه ای از ویژگی های آن می پردازیم.

Comeet را با بهترین نرم افزار ردیابی متقاضی مقایسه کنید

Comeet در لیست نرم افزارهای ردیابی متقاضیان برتر ما قرار نگرفت. در پایان، گزینه‌های دیگری وجود داشت که دارای ابزارهای گسترده‌تری بودند که نیازهای تجاری خاص‌تری را برآورده می‌کردند.

با این حال، این بدان معنا نیست که Comeet نمی تواند ابزاری قوی برای کسب و کار مناسب باشد. این ابزار با بسیاری از ابزارهای استخدامی همراه است که برای یک فرآیند بررسی سریع و کارآمد ضروری هستند. همچنین راه‌حل‌هایی در سطح سازمانی برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر ارائه می‌دهد که می‌خواهند آن را به عنوان ابزار انتخابی ردیابی متقاضی خود استفاده کنند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست ابزارهای ردیابی متقاضیان برتر ما هستید، راهنمای ما را بررسی کنید. ما ساعت‌ها را صرف تحقیق کردیم که کدام ATS با توجه به نیازهای مختلف تجاری بهترین ویژگی‌ها را دارد. شما می توانید تمام انتخاب های برتر ما را ببینید و خودتان قضاوت کنید.

Comeet: The Good and the Bad

هیچ ابزاری کامل نیست. همه آنها جوانب مثبت و منفی دارند. ما فهرستی سریع از خوبی ها و بدی هایی که Comeet ارائه می دهد را مرور می کنیم.

خوب

آگهی های شغلی با یک کلیک: با یک کلیک به صورت رایگان، فرآیند ارسال شغل را با ارسال پست به تابلوهای شغلی محبوب تر مانند Indeed یا Glassdoor به صورت خودکار انجام دهید.

پایگاه داده کاندیدا: با جستجوی منطقی، برچسب‌گذاری و نماهای جستجوی ذخیره شده، به آسانی مجموعه‌ای از نامزدها را غربال کنید تا کسی را بیابید که موقعیت جدید شما را پر کند، بدون اینکه مجبور باشید دوباره به دنبال نامزدهای جدید باشید.

به بیش از 40 زبان استخدام کنید: اگر یک برند بین‌المللی هستید، این می‌تواند یک امتیاز عالی باشد زیرا می‌توانید فرصت‌های شغلی را با دقت به زبان‌های مختلف بدون از دست دادن پست ارسال کنید. حتی می توانید قالب های ایمیل را بر اساس زبان و مکان پیکربندی کنید.

هشدارهای گردش کار و ایمیل های خودکار: با هشدارهای گردش کار Comeet و ویژگی‌های اتوماسیون ایمیل، همه اعضای تیم استخدام شما از اتفاقاتی که در هر مرحله از فرآیند استخدام می‌افتد مطلع خواهند بود.

ارائه الگوهای نامه: وقتی مجبور نیستید یک پیشنهاد نامه را از ابتدا شروع کنید، چرا باید انجام دهید؟ الگوهای گردش کار به شما امکان می دهند نامه های پیشنهادی را در زمان کمتر و با کارایی بیشتر ایجاد کنید.

داده های تاریخی استخدام: Comeet داده‌های مربوط به زمان استخدام را ردیابی و ثبت می‌کند تا بتوانید برآوردی از میانگین زمان لازم برای استخدام یک نامزد از منبع تا پیشنهاد نامه داشته باشید. همچنین می‌توانید داده‌ها را با امور مالی و عملیات برای یک فرآیند کارآمدتر استخدام ارجاع دهید.

صفحات مشاغل: Comeet می‌تواند صفحه مشاغل شما را میزبانی کند، می‌توانید صفحات مشاغل را بدون هیچ دانش فنی جالبی در سایت خود جاسازی کنید، یا اگر از وردپرس استفاده می‌کنید، می‌توانید به سادگی برنامه Comeet را دانلود و فعال کنید تا کار را انجام دهید.

برنامه ارجاع کارمندان: یکی از امتیازات مورد علاقه ما Comeet ATS این است که دارای سیستم ارجاع کارمند داخلی است. بسیاری از ابزارهای ردیابی متقاضی، این بخش مهم از فرآیند استخدام را کنار گذاشته است. با ابزار ارجاع کارمندان Comeet، می‌توانید کارمندان خود را درگیر نگه دارید زیرا آنها نامزدهای با ارزش بالاتر را از طریق یک فرآیند عمدتاً خودکار معرفی می‌کنند که به شما امکان می‌دهد نرخ کمیسیون را تعیین کنید و ارجاع‌ها را پیگیری کنید.

ابزارهای بودجه بندی: به احتمال زیاد، شما با بودجه تامین منابع سروکار دارید. Comeet دارای مجموعه ای از ابزارهای بودجه بندی داخلی است که می توانید گزارش های سفارشی ایجاد کنید. به این ترتیب، شما همیشه می‌دانید که چه سرمایه‌گذاری‌های منبعی واقعاً هنگام جذب نامزدها نتیجه می‌دهند.

ویژگی های همکاری گسترده: با Comeet لازم نیست فقط با تیم داخلی خود همکاری کنید. هر دو تیم داخلی و خارجی را گرد هم می آورد و آنها را قادر می سازد تا در یک داشبورد به طور یکپارچه با هم ارتباط برقرار کنند.

انعطاف در برندسازی: نحوه درک برند شرکت شما زمانی که در میانه فرآیند استخدام هستید، می تواند به نفع شما یا علیه شما باشد. Comeet به شما امکان می دهد نام تجاری خود را در ایمیل ها، صفحه شغلی خود و در طول فرآیند مصاحبه شخصی سازی کرده و درج کنید.

قابلیت پرس و جو گرانول: بسیاری از ابزارهای ردیابی متقاضی ادعا می کنند که شما را با توانایی ذخیره و غربال کردن داده ها مسلح می کنند. اگر گزارش‌های از پیش تنظیم‌شده‌اش این کار را برای شما انجام ندهند، Comeet یک قدم جلوتر می‌رود. شما می توانید خروجی داده را با انواع مقادیر سفارشی کنید تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید از داده های خود استخراج کنید.

مصاحبه تصویری: Comeet به شما امکان می‌دهد مصاحبه‌های ویدیویی را با کمک زوم انجام دهید تا بتوانید با کاندیداهایی که نمی‌توانند برای تجربه حضوری به دفتر برسند، دسترسی پیدا کنید.

بد

اپلیکیشن موبایل ارائه نمی دهد: اگر به دنبال ابزارهای مدیریت استخدام در حال حرکت هستید، Comeet ممکن است بهترین انتخاب شما نباشد، زیرا برنامه تلفن همراهی را ارائه نمی دهد تا به شما در انجام امور خارج از دفتر کمک کند.

ویژگی های یکپارچه سازی محدود: بسته به ادغام هایی که به دنبال آن هستید، Comeet ممکن است چیزهای زیادی را برای شما باقی بگذارد. اگر این ویژگی برای شما مهم است، توصیه می کنیم به قابلیت های یکپارچه سازی آن دقت کنید.

مدیریت تکراری می تواند بهتر باشد: اگرچه Comeet دارای هزاران ابزار مفید برای استخدام مشترک است، اما گاهی اوقات ممکن است در مدیریت اطلاعات تکراری مشکلاتی داشته باشد، زیرا نامزدها در فرآیند استخدام شرکت می کنند.

هزینه های اضافی: اگر به دنبال برآوردن نیازهای انتقال داده، آموزش یک به یک یا پیاده سازی در محل هستید، باید هزینه بیشتری بپردازید.

قیمت گذاری و گزینه های Comeet

Comeet قیمت‌های خود را به‌طور عمومی فهرست نمی‌کند، اما یک طرح کلی سه‌لایه را فهرست می‌کند که ممکن است به محض دریافت پیشنهاد شخصی‌شده، به آن علاقه‌مند باشید. طرح Lite آن برای جمع آوری و استخدام استعدادها بهترین است. همچنین با ابزارهایی همراه است که به شما کمک می کند نامزدهای احتمالی را درگیر کنید.

برنامه Ultimate با همه چیزهایی که طرح Lite ارائه می دهد به علاوه ابزارهای خاص تری ارائه می شود که روند استخدام را آسان می کند. اینها شامل ویژگی هایی مانند امکان ایجاد و ارسال نامه های پیشنهادی، ابزارهای امضای الکترونیکی یا تأییدیه های درخواست است. همچنین شامل امکان ایجاد مصاحبه های ویدئویی با یک کلیک می باشد.

طرح سازمانی Comeet برای تیم‌هایی طراحی شده است که می‌خواهند به منابع قانونی سفارشی، صادرات برنامه‌ای و دامنه‌های ایمیل مارک دار دسترسی داشته باشند. همچنین یک مدیر موفقیت اختصاصی دریافت می‌کنید تا اطمینان حاصل شود که با موفقیت در Comeet هستید و به همه سؤالات شما پاسخ می‌دهد.

در حالی که Comeet با برخی از ابزارهای مفید اضافی مانند ویژگی امضای الکترونیکی، ابزارهای مصاحبه ویدیویی و صادرات برنامه‌ای همراه است، شما به بهترین ابزار آن دسترسی نخواهید داشت مگر اینکه یکی از سطوح بالاتر آن را انتخاب کنید. با در نظر گرفتن همه موارد، ردیف شروع آن تنها موارد ضروری مورد نیاز برای همکاری در فرآیند جمع آوری و بررسی نامزدهای شغلی را ارائه می دهد.

هنگام بررسی مزایا و معایب استفاده از Comeet، پشتیبانی عامل دیگری است که باید در نظر بگیرید. در حالی که در هر سه طرح به پشتیبانی چت آنلاین دسترسی دارید، تا زمانی که طرح Enterprise را انتخاب نکنید، به یک مدیر موفقیت اختصاصی و آموزش یک به یک دسترسی پیدا نمی کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید به انتقال داده نیاز داشته باشید، صرف نظر از اینکه چه برنامه‌ای را انتخاب می‌کنید، هزینه‌ای اضافی در بر خواهد داشت.

توصیه می‌کنیم برای برنامه‌ریزی یک نسخه نمایشی وقت بگذارید تا درباره نحوه عملکرد Comeet بیشتر بدانید. این یکی از بهترین راه‌ها برای تعیین اینکه آیا یک ابزار واقعاً برای گردش کار و فرآیند استخدام شما مناسب است، وجود دارد.

چگونه Comeet رتبه بندی می شود

بنابراین، Comeet چقدر با سایر نرم افزارهای ردیابی متقاضیان مطابقت دارد؟ خوب، برای شروع، تعداد زیادی ابزار ردیابی متقاضی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین هنگام انتخاب ابزاری با ویژگی هایی که برای شما مناسب است، قطعاً گزینه هایی دارید.

اگرچه Comeet به دلیل داشتن آرایه مفیدتری از ابزارهای مفیدتر که ما بیشتر دوست داشتیم، Comeet در فهرست برتر ما قرار نگرفت، اما هنوز یک ابزار متوسط ​​​​است که ارزش بررسی دارد. بدیهی است، Comeet یک ابزار ردیابی متقاضیان فوق العاده قوی مانند Greenhouse نیست، که به طور هدفمند برای مشاغل بزرگ با صدها تا هزاران کارمند ساخته شده است تا قادر به استخدام، بررسی و سازماندهی نامزدهای شغلی در مقیاس باشد.

همچنین ابزارهای اضافی را ارائه می دهد که به طور خاص برای ایجاد فرهنگ شرکت و انتخاب کارکنان ساخته شده است که منعکس کننده هر گونه تنوع و ابتکار عمل است. با Comeet، لزوماً به ابزارهایی مانند آن دسترسی نخواهید داشت. در عوض، برای یک فرآیند استخدام ساده‌تر ساخته شده است که از ابزارهای ضروری استخدام برای انجام کارها استفاده می‌کند.

در مورد ابزار ردیابی متقاضی مانند Jobvite نیز همینطور است. این برای پوشش طیف گسترده‌تری از نیازهای استخدامی ساخته شده است که شامل ابزارهایی برای استخدام رویدادها، فرآیند عضویت، استخدام کالج، استخدام اجرایی، ارجاع کارمندان و حتی ابزارهایی برای استخدام خاص کهنه‌سربازان می‌شود.

به عنوان مثال Recruiterbox را در نظر بگیرید. همچنین ابزاری عالی برای استخدام مشترک است، بسیار شبیه Comeet. همچنین بسیاری از ابزارهای مشابهی را ارائه می دهد که نتایج مشابهی را ارائه می دهند. اما شما واقعاً تفاوت بین هر یک از ابزارها را نمی دانید مگر اینکه برای نمایش آنها وقت بگذارید. مانند Comeet، Recruiterbox قیمت های خود را به صورت عمومی فهرست نمی کند، اما یک نسخه نمایشی ارائه می دهد.

هر ATS مجموعه ای از ابزارهای ظریف خاص خود را دارد که می تواند برای یک تجارت بهتر از دیگری عمل کند. مسلماً، به همین دلیل است که نام بردن از یک برنده کلی که بر بقیه برتری دارد، دشوار است. هر ابزار برای نیازهای مختلف ساخته شده است. تا آنجا که به Comeet مربوط می شود، می تواند برای طیف گسترده ای از SMB ها که به موارد ضروری و کمی اضافی نیاز دارند مفید باشد.

تنها زمانی که شروع به جستجوی ابزارهای استخدام فوق العاده می کنید، بهتر است به گزینه های دیگر نگاه کنید. ما یک مرور سریع از برگزیدگان برتر خود در فضای نرم افزار ردیابی متقاضی را در اینجا فهرست کرده ایم. اما می‌توانید بقیه انتخاب‌های برتر ما را برای جزئیات بیشتر در مورد اینکه چه چیزی آنها را بسیار مفید می‌کند و برای چه کسانی مفیدتر است، بررسی کنید.

خلاصه

Comeet یک ATS جامد است که ابزارهای مفیدی را برای کمک به شما در تسهیل فرآیند استخدام ارائه می دهد. این توانایی ایجاد پرسشنامه های غربالگری، انجام مصاحبه های ویدیویی و اسناد استخدام کلید الکترونیکی را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که این یک ابزار استخدام متقاضی کافی برای SMB ها است، زمانی است که شما شروع به جستجوی ابزارهای خاص تر یا درجه سازمانی می کنید که بهتر است به دنبال گزینه های جایگزین باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای استخدام Comeet، امروز یک نسخه نمایشی را با Comeet برنامه ریزی کنید.