6 مرحله آسان برای تغییر نام LLC شما

افشاگری: این محتوا از خواننده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

ممکن است فکر کنید که تغییر نام LLC شما یک فرآیند درگیر و چالش برانگیز است. اما در واقع بسیار ساده است – و ضروری است – هنگامی که مراحل دقیق مورد نیاز را یاد گرفتید. در اینجا نحوه انجام آن را توضیح می دهیم.

چرا تغییر نام LLC شما ارزش آن را دارد

شما در ابتدا نام کسب و کار خود را یک چیز گذاشتید. اما حالا شما نظر خود را عوض کرده اید و می خواهید نام آن را چیز دیگری بگذارید. یا چیزی تغییر کرده است ، مانند ترک شریک ، پیوستن شریک جدید یا تغییر مسیر کسب و کار شما. این کاملا اشکالی ندارد قطعاً می توانید نام را تغییر دهید.

یکی از دلایلی که می خواهید مطمئن شوید نام LLC خود را به درستی تغییر داده اید ، قانونی بودن آن است. ایالتی که LLC شما در آن ثبت شده است لازم است نام مناسب LLC شما را با آن مشخص کند.

بدون اسناد و مدارک مناسب ، نام LLC جدید شما ثبت نخواهد شد و اگر شخص دیگری نیز به آن فکر کند ، آماده دریافت آن خواهد بود. علاوه بر این ، اگر در آینده با مشکلات قانونی روبرو شوید ، داشتن همه مرغابی ها در یک ردیف همیشه مفید است.

شما نمی خواهید کسب و کار دیگری را که به طور رسمی نام شرکت شما را ثبت کرده است ، به خطر بیندازید و همچنین آدرس های اینترنتی مربوطه و دسته های رسانه های اجتماعی را در اختیار نگیرید.

دلایل زیادی برای تغییر نام LLC شما وجود دارد. شاید شما شراکت ایجاد کرده اید و نام شامل نام یکی از بنیانگذاران است که دیگر در این تجارت نیست. شاید کسب و کار تکامل یافته و از نامی که قبلاً بر آن می گذاشتید پیشی گرفته است. یا شاید در فرایند اصلی ثبت نام LLC شما ، به درستی نگارش نشده باشد.

به هر دلیلی که باشد ، تغییر نام LLC قانونی شما ارزش آن را دارد. بسته به جایی که در آن ثبت شده است ، لازم نیست که یک فرآیند طولانی نیز باشد.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای تغییر نام LLC شما

سرمایه گذاری مورد نیاز واقعاً زمان شماست. شما باید برای اصلاح مقالات سازمان وقت بگذارید. بسته به وضعیتی که LLC شما در آن ثبت شده است ، می توانید این کار را با دست انجام دهید یا آن را بصورت آنلاین پر کنید. پس از تکمیل مدارک مناسب و ارسال آن به وزیر امور خارجه محلی خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر تایید باشید.

با این حال ، این امر به ساماندهی نیاز دارد. در مورد تجارت ، اغلب می توان مدارک زیادی را در اختیار داشت که باید آنها را پیگیری کنید. اما اگر مدتی برای سازماندهی همه چیز وقت بگذارید ، مجبور نخواهید بود با انبوهی از کاغذبازی ها مقابله کنید.

به جای آن می توانید امور را به صورت دیجیتالی مدیریت کنید. به عنوان مثال ، با ابزاری مانند Dropbox ، می توانید تمام مدارک خود را در یک مکان نگه دارید. همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات با ذینفعان مختلف برای دسترسی آسان تر.

پس از تکمیل مدارک مناسب برای تغییر نام LLC خود ، اگر این کار را به صورت آنلاین انجام دهید ، می توانید کپی از درخواست خود و سایر اسناد همراه خود را نگه دارید. شروع به کار با Dropbox آسان است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب با آدرس ایمیل دلخواه خود باز کنید. از آنجا ، شما بسیار منظم تر خواهید بود و آرامش بیشتری خواهید داشت زیرا می دانید که اسناد شما به طور ایمن در یک مکان قرار دارند.

این همچنین یک ابزار عالی برای مدیریت تیم ها است زیرا می توانید اسناد را به اشتراک بگذارید و به راحتی همکاری کنید. اگر در حال حاضر مجبور به ارسال پیشنهادات ، مدیریت و ثبت قراردادها ، به اشتراک گذاری پرونده ها یا همکاری در زمینه اسناد هستید ، Dropbox می تواند به شما کمک کند تا مدیریت کاغذبازی خود را برای شما آسان کنید.

6 مرحله برای تغییر نام LLC شما

در اینجا شش مرحله خاص برای تغییر نام LLC به طور صحیح و رسمی آمده است.

مرحله 1 – سازماندهی کنید

اولین قدم برای انجام هر کاری ، به ویژه هر چیزی که به عنوان تغییر نام کسب و کار شما رسمی است ، این است که از راه خود برای سازماندهی خارج شوید. در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که سریعاً وارد فرایند تغییر نام LLC (یا هر فرآیند دیگری در این مورد) شوید ، همیشه بهتر است به هر کاری با رویکرد سازماندهی شده نزدیک شوید.

این چگونه به نظر میرسد؟ ابتدا هرگونه اسناد و مدارکی را که فکر می کنید به آنها نیاز دارید پیدا کنید. مقالات سازمان شما کجاست؟ آیا LLC شما مشترک است؟ با بنیانگذار خود در مورد بهترین راه برای ادامه کار صحبت کنید تا هیچ کس از حلقه خارج نشود.

آیا شماره پرونده خود را در دسترس دارید؟ این شماره ای است که وزیر امور خارجه شما پس از تأیید LLC شما برای شما صادر کرده است. EIN خود را نیز در اختیار داشته باشید.

تهیه فهرستی از ذینفعان که باید قبل از حرکت به جلو در مورد تغییر نام خود اطلاع دهید. از آنجا ، در تصمیم گیری نهایی احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

مرحله 2 – در عوض گزینه استفاده از نام ساختگی را امتحان کنید

در برخی موارد ، به راحتی می توان برای DBA یا نام “انجام کسب و کار به عنوان” پرونده سازی کرد. DBA یک نام تجاری است که تحت چتر LLC اصلی شما فعالیت می کند – مانند نام مستعار. می توانید به جای تغییر نام کامل نام ، از نام مستعار استفاده کنید.

به عنوان مثال ، اگر LLC شما Words ، LLC نامیده می شود ، DBA شما می تواند “The Words” (بدون LLC) یا حتی چیزی کاملاً متفاوت باشد ، مانند “Reading Room” ، که همچنان تحت عنوان Words LLC اصلی ثبت می شود. نام.

ثبت نام برای DBA می تواند آسان باشد ، اما در ایالت های مختلف کمی متفاوت است. به عنوان مثال ، در ایالت کالیفرنیا ، برای تشکیل DBA ، باید:

  • در جستجوی نام تجاری کالیفرنیا ، جستجوی ساختگی نام تجاری را اجرا کنید
  • مدارک DBA را در محل کسب و کار ثبت کنید
  • اعلامیه DBA کالیفرنیا خود را منتشر کنید

کاملاً ساده ، درست است؟ اما صبر کنید ، آخرین قسمت مربوط به انتشار اعلامیه DBA کالیفرنیا چیست؟

کالیفرنیا این کار را به عنوان راهی انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که نام تجاری شما قبلاً ذکر نشده است. ظرف 30 روز کاری پس از ثبت نام برای DBA ، کالیفرنیا شما را ملزم می کند که بیانیه DBA را در روزنامه ای در منطقه ای که کسب و کار شما در آن به مدت چهار هفته ثبت شده است ، منتشر کنید.

اگر ترجیح می دهید یک مسیر جایگزین را به تغییر نام اصلی LLC خود ترجیح دهید ، اخذ DBA باید مورد توجه قرار گیرد. اما به یاد داشته باشید که ایجاد DBA به کسب و کار شما محافظت LLC اختصاصی نمی دهد. هنوز زیر چتر نام اصلی LLC شماست.

بنابراین ، برای مثال ، اگر مشاغل دیگری تحت LLC شما ثبت شده اند ، اگر اتفاقی برای شرکت های دیگر شما بیفتد ، ممکن است بر مشاغلی که قصد دارید برای آنها DBA تهیه کنید تأثیر بگذارد ، زیرا همه آنها از نظر فنی تحت یک چتر LLC هستند به این یک جزئیات کوچک و در عین حال مهم است که اگر ترجیح می دهید فقط با ثبت DBA اقدام کنید ، باید به آن توجه کنید.

مرحله 3 – درباره دستورالعمل های ایالت محلی خود تحقیق کنید

برای تغییر نام LLC خود ، باید مقالات سازمان خود را اصلاح کنید. این بدان معناست که اسناد و مدارک مناسب را تهیه کرده و مورد تأیید دولت قرار دهید. با این حال ، هر ایالت کمی متفاوت با مسائل برخورد می کند ، بنابراین شما باید وقت بگذارید تا تحقیقات مناسب را انجام دهید و ببینید روش صحیح برای حالت خاص شما چیست.

در برخی موارد ، ممکن است مجبور شوید اسناد را با دست پر کنید. در موارد دیگر ، می توانید مدارک را به صورت آنلاین پر کنید. یافتن اطلاعات بیشتر در مورد تغییر درست نام LLC شما می تواند به آسانی در گوگل “تغییر نام LLC” و نام ایالت شما آسان باشد.

معمولاً سایت های .gov وب سایت های رسمی هستند که توسط دولت اداره می شوند. شما باید آنها را به عنوان دقیق ترین منبع اطلاعات جستجو کنید. از آنجا می توانید مدارک خود را پر کنید. با این حال ، ما همیشه به شما توصیه می کنیم که برای مراحل پیچیده تر تغییر نام ، ابتدا با وکیل خود صحبت کنید.

اگر با یک حق رای دادن سر و کار دارید یا می خواهید نامی مشابه نام قبلی تغییر دهید یا به نظر می رسد قبلاً استفاده شده باشد ، کمی پیچیده تر می شود. در اصل ، اگر از فرایند تغییر نام خود مطمئن نیستید یا فکر می کنید ممکن است برخی از دلایل قانونی وجود داشته باشد ، با یک وکیل معتبر مشورت کنید.

مرحله 4 – مواد اصلاحی خود را پیدا کرده و پر کنید

این مرحله کاملاً قابل توضیح است. همانطور که مدارک خود را پر می کنید ، همه چیز را از نظر صحت بررسی کنید.

اگر برای سازماندهی زودتر و جمع آوری تمام اسناد مربوطه وقت گذاشتید ، این مرحله باید نسیم باشد. ممکن است بخواهید بنیانگذاران خود را نیز در این قسمت از فرآیند مشارکت دهید.

به عنوان مثال ، ایالت کالیفرنیا ملزم است که برای تغییر نام ، مقاله های اصلاحی (فرم LLC – 2) را ارسال کنید. می توانید آن را به صورت آنلاین پر کنید یا چاپ کنید و آن را با دست انجام دهید. از آنجا ، موضوع این است که فرم خود را به صورت شخصی یا از طریق پست ارسال کنید.

مرحله 5 – منتظر تأیید باشید و همه نامهای مناسب را تغییر دهید

زمان انتظار تأیید از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است. به عنوان مثال ، در کالیفرنیا ، ممکن است دو تا سه هفته یا بیشتر طول بکشد.

پس از دریافت تأیید ، زمان بگذارید تا نام LLC خود را در صورت لزوم تغییر دهید. آیا در شرکتهای وابسته ای ثبت شده اید که باید اطلاعات تجاری دقیق در پرونده داشته باشند؟

آیا با فروشندگانی قرارداد بسته اید که برای فاکتورها و ثبت اسناد به نام تجاری مناسب نیاز دارند؟ آیا حساب بانکی تجاری وجود دارد که باید با نام جدید به روز شود؟ آیا نیاز به ایجاد لوگوی جدید دارید؟ آیا نیاز به خرید دامنه وب سایت جدید دارید؟

یک چک لیست از همه مکانهایی که کسب و کار شما در آن ثبت شده است ایجاد کنید تا از دست ندادن آنها جلوگیری کنید. اگرچه ممکن است تصور کنید که فقط باید نام خود را در چند مکان تغییر دهید ، اما پس از تهیه لیست ، از اینکه مکانهای دیگری که به خاطر می آورید نیاز به تغییر نام دارند نیز شگفت زده خواهید شد.

اگر وب سایت دارید تغییر نام را فراموش نکنید. این ممکن است باعث تغییر نام دامنه شود. با این حال ، اگر شما در زمینه فناوری اطلاعات چندانی ندارید ، باید با یک توسعه دهنده مشورت کنید تا به شما در اشاره نام دامنه جدید به سایت شما کمک کند.

همچنین نمی توانید دستگیره های رسانه های اجتماعی خود را فراموش کنید. اگر نام تجاری خود را یک چیز بگذارید اما در پلتفرم های اجتماعی با نام کاملاً متفاوت ظاهر شوید ، مشتریان شما را گیج می کند.

مرحله 6 – ثبت تمام کارهای اداری خود

به عنوان یک صاحب مشاغل ، یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید انجام دهید این است که سوابق دقیق همه تغییرات و کاغذبازی های مربوط به کسب و کار خود را ثبت نکنید. این عمل خوب به شما کمک می کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل ، شما را تحت پوشش قرار دهد. این همچنین راهی برای سازماندهی و حفظ آرامش است تا بتوانید بر سایر مشاغل تجاری مثبت و ROI تمرکز کنید.

ابزاری مانند Dropbox نگه داشتن سوابق سازماندهی شده از کلیه اسناد و مدارک شما را ساده می کند. این به شما کمک می کند تا سازماندهی شده و بمانید و همچنین شما را قادر می سازد تا اسناد مهم را به اشتراک بگذارید و با اعضای تیم همکاری کنید.

برای ثبت یک پرونده دقیق از همه مدارک خود وقت بگذارید. از کپی برنامه ها تا سوابق رسمی پذیرش وزیر خارجه شما. به این ترتیب ، یافتن آنها در مواقع نیاز به روشی آسان تبدیل می شود که در وقت شما صرفه جویی می کند و عملیات شما را کارآمدتر می کند.

مراحل بعدی

ما فقط کل مراحل تغییر نام LLC شما را طی کردیم. آسان ، درست است؟ مواد اصلاحی مناسب برای ایالت خود را بیابید ، آنها را به صورت دستی یا دیجیتالی پر کنید ، و سپس آنها را ارسال کرده و منتظر تأیید باشید.

برای اطمینان از روند تغییر نام ، مطمئن شوید که به هر طرف مربوطه در مورد نام جدید خود اطلاع دهید. به یاد داشته باشید ، اگر می خواهید برنامه های کسب و کار شما را مناسب تر کند ، می توانید در عوض برای DBA پرونده کنید.

مانند همه امور تجاری ، بسیاری از موارد کوچک مانند این همیشه باید روزانه با آنها سر و کار داشته باشید. همیشه مشکلی برای رفع وجود دارد یا چیز جدیدی برای یادگیری وجود دارد.

ما شما را در بخش یادگیری تحت پوشش قرار داده ایم ، با راهنماهای تجاری فراوان که شما را از طریق انواع سناریوها راهنمایی می کند. راهنمای ما در مورد مشارکت های تجاری را بررسی کنید. اما اگر در حال حاضر بر استراتژی دیجیتال خود تمرکز کرده اید ، می خواهید راهنمای ما را برای افزایش سرعت وب سایت و تبدیل آن مطالعه کنید.

با این حال ، شاید چیزی که برای کمک به آن احتیاج دارید ایجاد یک نام تجاری قوی است. به همین دلیل ما این راهنمای ایجاد برند را برای کمک به شما در شروع کار ایجاد کردیم. این شامل همه چیزهایی است که باید بدانید تا یک مارک قوی ایجاد کنید که مشتریان شما از ابتدا آن را دوست داشته باشند.