5 مرحله آسان برای شروع یک LLC در میسوری

افشاگری: این محتوا از خواننده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر می خواهید LLC را در نیومکزیکو شروع کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، تنها نیستید. در این راهنما ، ما کل مراحل را گام به گام در اختیار شما قرار می دهیم ، همچنین مزایا و کل هزینه های مربوط به آن را برای جلوگیری از هرگونه اشتباه ، پوشش می دهیم.

آیا آماده سفر کارآفرینی خود در نیومکزیکو هستید؟ ادامه مطلب را بخوانید.

چرا راه اندازی LLC در نیومکزیکو ارزشش را دارد

راه اندازی LLC در نیومکزیکو بسیار آسان و مقرون به صرفه است.

تنها چیزی که نیاز دارید یک نام تجاری است که الزامات ایالت را برآورده می کند ، یک نماینده ثبت شده مستقر در نیومکزیکو ، یک دفتر اصلی و یک سازمان دهنده و اساسنامه های تأیید شده. شما به چیز دیگری احتیاج نخواهید داشت – هیچ سند یا رویه قانونی دیگری که نگران آن باشید.

این واقعیت که شرکتهای New Mexico LLC از قوی ترین مقررات حفاظت از دارایی ها در ایالات متحده برخوردار هستند یک مزیت بزرگ است. طبق قوانین ایالتی ، دارایی های شخصی شما در برابر اقدامات سایر اعضا هنگامی که در قرارداد عملیاتی ذکر شده اند ، محافظت می شود.

علاوه بر این ، به غیر از هزینه یک بار 50 دلار برای ایجاد New Mexico LLC ، هیچ هزینه سالانه ای وجود ندارد. در حالی که شما باید هزینه راه اندازی و نگهداری را بپردازید ، این هزینه ها بسیار کم است. این امر ایالت را به گزینه ای عالی برای کارآفرینان راه اندازی شده تبدیل می کند.

نیومکزیکو نیز یکی از معدود ایالت هایی است که نیازی به ذکر نام مدیر شرکت در بخشی از اساسنامه ندارد. این بدان معناست که نام و کسب و کار شما بخشی از سوابق عمومی نخواهد بود و به شما حریم خصوصی بیشتری می دهد.

علاوه بر این ، قوانین ایالتی به شما این امکان را می دهد که در ایالت خود یا هر ایالت دیگر بدون نیاز به تشکیل پرونده تجارت کنید – حتی اگر در نیومکزیکو مستقر نیستید.

با این اوصاف ، بهتر است با ایالت خود مشورت کنید تا تعیین کنید که قوانین محلی شما برای ادغام چگونه است. حتی اگر نیومکزیکو بدون محدودیت به ایالت های خارج از فروش اجازه می دهد ، ممکن است ایالت شما به مدارک اضافی نیاز داشته باشد.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی LLC در نیومکزیکو

شما باید مقالات سازمان New Mexico LLC خود را بصورت آنلاین به وزیر امور خارجه ارسال کنید. این 50 دلار برای شما هزینه دارد ، پس از آن شما همچنین باید خدمات یک سرویس نمایندگی ثبت شده را ثبت کنید.

بله ، شما می توانید خود را بعنوان نماینده ثبت شده شرکت خود تعیین کنید ، اما استخدام یک سرویس شرط بندی بسیار بهتری است.

به عنوان نماینده ثبت شده ، شما باید هر روز از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در دفتر ثبت شده خود بمانید ، که با توجه به مالکیت شما و انجام وظایف دیگری برای شما غیر واقعی خواهد بود.

علاوه بر این ، استخدام خدمات نمایندگی ثبت شده شخص ثالث به سختی بانک شما را خراب می کند. شرکت های معتبری مانند ZenBusiness دارای بسته هایی هستند که از 39 دلار شروع می شوند ، به علاوه هزینه های دولتی ، که ارزش آن را دارد. همچنین می توانید بسته à la-carte را انتخاب کنید که 99 دلار هزینه دارد.

همچنین ممکن است برای فعالیت قانونی در نیومکزیکو به مجوزها یا مجوزهای فدرال ، ایالتی و محلی احتیاج داشته باشید. این بدیهی است که هزینه اضافی خواهد داشت ، که بسته به ماهیت کسب و کار شما متفاوت است.

همچنین ممکن است هزینه اضافی برای تشکیل پرونده LLC را بپردازید ، اما اینها بیشتر اختیاری هستند. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • رزرو نام LLC – 20 دلار
 • رزرو نام خارجی LLC – 40 دلار
 • کپی مدارک تأیید شده – 25 دلار
 • گواهی مقام خوب – 25 دلار

همانطور که گفته شد ، نیومکزیکو قوانین بسیار انعطاف پذیر در مورد فروش خارج از ایالت دارد. اگر قبلاً یک LLC در ایالت دیگری ثبت کرده اید و می خواهید تجارت خود را در نیومکزیکو گسترش دهید ، می توانید شرکت خود را به عنوان LLC خارجی در نیومکزیکو ثبت کنید. هزینه ثبت نام 100 دلار است.

شرکتهای نیومکزیکو نیازی به گزارش سالانه ندارند ، که هزینه سالانه را حذف می کند.

5 گام برای شروع LLC در نیومکزیکو

در اینجا راهنمای گام به گام نحوه شروع LLC در نیومکزیکو آمده است. در پایان آن ، دقیقاً می دانید که برای شروع سفر کارآفرینی خود باید چه کار کنید:

مرحله 1: نام LLC را انتخاب کنید که مطابق با دستورالعمل های دولتی است

نامگذاری LLC شما یک کار جدی است. این نه تنها بخشی از هویت نام تجاری شما است ، بلکه این است که چگونه مشتریان شما شما را از رقبای شما متمایز می کنند.

در عین حال ، می خواهید نام کسب و کار شما به یاد ماندنی ، به خاطر سپردن و تایپ آسان و البته در دسترس باشد. اما قبل از اینکه درباره میزان دسترسی صحبت کنیم ، باید اطمینان حاصل کنید که لیست اسامی احتمالی شما با الزامات نامگذاری نیومکزیکو مطابقت دارد.

در اینجا لیستی از نکاتی است که باید به خاطر بسپارید:

 • نام LLC باید از سایر LLC ها ، شرکت ها و مشارکت های New Mexico متمایز باشد
 • نام LLC باید عبارت “شرکت با مسئولیت محدود” یا یکی از اختصارات آن (LLC یا LLC) را شامل شود
 • نام LLC نمی تواند شامل کلماتی باشد که ممکن است شرکت شما را با یک سازمان دولتی (خزانه داری ، FBI ، وزارت خارجه و غیره) اشتباه گرفته باشد.
 • اگر نام LLC شامل کلمات محدود شده (بانک ، وکیل ، دانشگاه ، و غیره) باشد ، باید مدارک اضافی را تنظیم کنید و یک فرد دارای مجوز ، مانند پزشک یا وکیل را شامل شوید.

مانند دیگر ایالت ها ، نیومکزیکو همچنین از صاحبان مشاغل می خواهد نامهای منحصر به فردی را انتخاب کنند که قبلاً توسط یک نهاد تجاری دیگر انتخاب نشده است. برای جلوگیری از این امر ، می توانید جستجوی سریع نام را در وب سایت ایالت نیومکزیکو انجام دهید.

در حین کار ، توصیه می کنیم بررسی کنید که آیا نام تجاری شما به عنوان یک دامنه وب در دسترس است یا خیر. حتی اگر قصد ندارید بلافاصله یک وب سایت تجاری ایجاد کنید ، بهتر است آدرس اینترنتی را خریداری کنید تا از استفاده دیگران جلوگیری شود.

مرحله 2: یک نماینده ثبت شده برای New Mexico LLC خود تعیین کنید

بر اساس قوانین نیومکزیکو ، شما باید نماینده ای ثبت شده برای شرکت خود تعیین کنید.

یک نماینده ثبت شده می تواند یک فرد یا یک نهاد تجاری با آدرس فیزیکی در نیومکزیکو باشد. یک صندوق پستی یا هر چیز مشابه دیگر صورت حساب را قطع نمی کند.

نماینده نقطه تماس شما با ایالت خواهد بود و مسئول دریافت اسناد حقوقی و ارائه خدمات از طرف شرکت است. علاوه بر این ، آنها همچنین باید قبلاً به شما اطلاع دهند ، بنابراین شما زمان کافی برای تهیه برنامه عمل دارید.

شما همچنین نیاز به رضایت کتبی از نماینده ثبت شده دارید. این باید شامل نام LLC ، بیانیه ای باشد که تأیید می کند شخص تعیین شده به عنوان نماینده ثبت شده شرکت شما عمل می کند ، نام و امضای نماینده ثبت شده و تاریخ اجرا.

نیومکزیکو به صاحبان مشاغل اجازه می دهد خود را به عنوان نمایندگان ثبت شده شرکت خود تعیین کنند. با این حال ، همانطور که قبلاً توضیح دادیم ، معایب آن از مزایای آن بیشتر است.

اگر نگران استخدام خدمات اشتباه هستید ، خوشحال می شوید که بدانید بسیاری از خدمات قابل اعتماد LLC علاوه بر سایر پیشنهادات LLC ، مانند تشکیل LLC و تشکیل مالیات ، خدمات نمایندگی ثبت شده را نیز ارائه می دهند.

ما خدمات ZenBusiness را به شدت توصیه می کنیم. این سرویس LLC بیش از آنکه بتواند تمام مکاتبات و اسناد و مدارک را با وزیر خارجه نیومکزیکو به طور مسئولانه و ایمن انجام دهد.

مرحله 3: اساسنامه سازمان نیومکزیکو LLC خود را ثبت کنید

در مرحله بعد ، باید مقالات سازمان خود را به وزیر امور خارجه نیومکزیکو ارسال کنید. این یک گام فوق العاده مهم برای به رسمیت شناخته شدن به عنوان یک شخص حقوقی در نظر دولت است.

بر خلاف سایر ایالت ها ، نمی توانید سند را از طریق نامه ارسال کنید. نیومکزیکو فقط به صاحبان مشاغل اجازه می دهد پرونده الکترونیکی داشته باشند. در اینجا آنچه شما باید برای تشکیل مقالات سازمان خود انجام دهید:

 1. به وب سایت وزیر امور خارجه شرکت ها و خدمات تجاری مراجعه کنید.
 2. بر روی کلیک کنید ایجاد حساب کاربری، و نام خود و اطلاعات تماس مورد نیاز را وارد کنید. با این کار حساب شما در سایت ایجاد می شود.
 3. پس از ایجاد حساب کاربری ، اساسنامه خود را ثبت کنید.

به یاد داشته باشید ، هنگام پر کردن اساسنامه سازمان نمی خواهید هیچ گونه اشتباهی انجام دهید. به طور معمول ، سند شامل اطلاعات زیر است:

 • نام LLC
 • آدرس فیزیکی LLC
 • نام و آدرس نماینده ثبت شده
 • یک کد شش رقمی طبقه بندی صنعت آمریکای شمالی (NAICS) ، که نشان دهنده نوع تجارت شما در تجارت است
 • مدت زمان LLC (“دائمی” را انتخاب کنید ، به معنی بدون محدودیت ، یا یک تایم پمپ برای مدت زمانی که قرار است تجارت طول بکشد تعیین کنید)
 • مدل مدیریتی (“مدیریت شده توسط اعضا” ایده آل است اگر تعداد کمی از افراد در تجارت مشارکت داشته باشند ، و همه آنها قصد دارند بخشی از عملیات روزانه باشند ، در حالی که “مدیریت شده توسط مدیر” برای LLC هایی با تعداد زیادی از اعضای ایده آل ایده آل است ” همه در فعالیتهای روزانه شرکت کنند)

هنگام ارسال سند ، باید مبلغ کمی را نیز پرداخت کنید.

اگر همه اینها ترسناک به نظر می رسد ، همیشه می توانید از همان خدمات LLC که برای نماینده ثبت شده استخدام کرده اید استفاده کنید تا اساسنامه سازمان خود را به نمایندگی از شما ثبت کند. برای اولین بار ، ZenBusiness این فرایند را به عهده می گیرد. در واقع ، هنگامی که ایالت LLC شما را تأیید کرد ، کلیه مدارک شما در کنار داشبورد مهم دیگر شما در داشبورد ZenBusiness شما در دسترس خواهد بود.

مرحله 4: پیش نویس یک قرارداد عملیاتی

یک قرارداد عملیاتی چگونگی ساختار و مدیریت کسب و کار شما و همچنین سایر جزئیات را شرح می دهد.

در نیومکزیکو ، LLC ها نیازی به حفظ یک قرارداد عملیاتی ندارند ، اما داشتن آن یک عمل خوب است. این سند اطمینان می دهد که همه صاحبان مشاغل در یک صفحه هستند ، که به نوبه خود خطر درگیری های آینده را کاهش می دهد. در آن سایر حقوق و مسئولیت های اعضا و مدیران ، یک ساختار مدیریتی ، و سایر جزئیات مهم ذکر شده است.

در اینجا چند نکته وجود دارد که یک توافقنامه عملیاتی خوب باید شامل موارد زیر باشد:

 • محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت
 • نام و آدرس هر عضو (و حتی مدیران ، در صورت وجود)
 • مشارکت مالی اعضا یا درصد سود شرکت
 • حقوق و مسئولیت های هر یک از اعضا
 • اختیارات رای هر عضو
 • نحوه تخصیص سود و زیان
 • قوانین برگزاری جلسات و اخذ رای
 • مراحل پذیرش اعضای جدید
 • مقررات خرید یا خرید و فروش که مواردی را نشان می دهد که وقتی یک عضو می خواهد سود خود را بفروشد ، بمیرد یا از کار بیفتد
 • روش انحلال

یک قرارداد عملیاتی نیز می تواند برای حفظ مسئولیت محدود شما با اثبات اینکه تجارت شما واقعاً یک نهاد تجاری جداگانه است ، مفید واقع شود. علاوه بر این ، اگر تا به حال ناتوان شده اید ، LLC شما همانطور که در قرارداد عملیاتی تعریف شده است به کار خود ادامه می دهد. بدون آن ، قانون LLC دولتی بر شرکت شما حاکم بود ، که چندان مطلوب نیست.

مرحله 5: درخواست EIN کنید

شماره شناسایی کارفرما یا EIN یک شماره نه رقمی است که توسط IRS به شما اختصاص داده شده است. این به شناسایی LLC و مدارک مالیاتی شما کمک می کند ، به همین دلیل است که در صورت داشتن بیش از یک عضو در New Mexico LLC یا استخدام کارمند ، گرفتن EIN بسیار مهم است.

برای تکرار ، یک EIN مورد نیاز است:

 • کارمند استخدام کنید
 • تشکیل و مدیریت مالیات های فدرال و ایالتی
 • افتتاح حساب بانکی تجاری

شما می توانید EIN نیومکزیکو LLC خود را با درخواست از طریق وب سایت IRS ، پست یا فکس دریافت کنید. مجدداً می توانید از خدمات LLC مانند ZenBusiness استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهد ، اگر می خواهید بر بخش های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنید – این تماس شماست!

مراحل بعدی

بنابراین این تنها چیزی است که باید در مورد شروع LLC در نیومکزیکو بدانید!

شروع به جستجوی نامهای آینده نگر خوب برای LLC خود کنید که با دستورالعملهای نیومکزیکو مطابقت داشته باشد. اگر به دنبال استخدام شخص ثالث برای مراحل دیگر هستید – تعیین نماینده ثبت شده ، تشکیل اساسنامه و درخواست برای EIN – مطمئن شوید که بهترین راهنمای خدمات حقوقی آنلاین ما را بررسی کرده اید. ما لیستی از شش بهترین گزینه را تهیه کرده ایم که برنامه های اشتراک عالی و خدمات جامع را ارائه می دهند.