5 مرحله آسان برای شروع یک LLC در ایلینوی

افشاگری: این محتوا از خواننده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

روشهای مختلفی برای ساختاردهی یک کسب و کار وجود دارد. اما تشکیل LLC برای بسیاری انتخاب درستی است. هنگامی که LLC خود را تشکیل می دهید ، از حمایت مالی و انعطاف پذیری آن بسیار سود خواهید برد.

تنها مشکلی که وجود دارد این است که ایالت های مختلف فرایندهای متفاوتی برای شروع LLC دارند و برخی از آنها قطعاً راحت تر از بقیه هستند. متأسفانه راه اندازی LLC در ایلینوی به چندین مرحله تا حدودی پیچیده نیاز دارد. بنابراین در این پست ، ما شما را از طریق آن مراحل راهنمایی می کنیم تا از موفقیت آمیز بودن مراحل اطمینان حاصل کنید.

چرا راه اندازی LLC در ایلینوی ارزش آن را دارد

شاید مهمترین دلیل برای شروع LLC محدود کردن مسئولیت شخصی صاحبان مشاغل باشد. این امر به این دلیل است که طلبکاران تنها در صورتی می توانند دارایی متعلق به LLC را مطالبه کنند که شرکت بدهی داشته باشد یا علیه شرکت شکایت شود.

به عبارت دیگر ، تشکیل LLC از منابع و دارایی های شخصی اعضا محافظت می کند. مالکیت انفرادی و مشارکت سنتی این نوع حفاظت را ارائه نمی دهد.

دلیل دیگر برای شروع LLC مزایای مالیاتی است. به عنوان مثال ، با شرکت ها ، IRS هم سود شرکت و هم سود سهامداران را مالیات می گیرد.

با این حال ، LLC ها می توانند مالیات مشابهی را برای مشارکت انتخاب کنند. این بدان معنی است که به اصطلاح گذر وجود دارد. IRS نیاز به پرداخت مالیات فقط از اعضا دارد. نه اعضا و شرکت

علاوه بر این ، هنگام راه اندازی LLC انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد. همانطور که مشاهده خواهید کرد ، یک توافقنامه عملیاتی ایجاد می کنید که قوانین حاکم بر تجارت را مشخص می کند. از سوی دیگر ، شرکت ها دارای ساختار محکم تری هستند و باید قوانین سختگیرانه ای را برای رعایت رعایت کنند.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی LLC در ایلینوی

هزینه راه اندازی یک کسب و کار بسیار متفاوت است. بنابراین ، در اینجا ، ما در مورد هزینه های مربوط به تشکیل قانونی LLC صحبت می کنیم.

در ایالت ایلینوی ، برای ایجاد LLC خود باید مقالات سازمان را ارسال کنید. این مبلغ 150 دلار هزینه دارد. شما همچنین باید یک گزارش سالانه با وزیر امور خارجه ایلینوی تهیه کنید و 75 دلار هزینه پرداخت کنید.

همچنین برخی از اسناد اختیاری وجود دارد که ممکن است بخواهید از دولت تهیه کنید. ابتدا ، می توانید نام LLC خود را تا 90 روز قبل از ارسال مقالات سازمان که هزینه آن 25 دلار است ، رزرو کنید.

پس از تشکیل مقالات سازمان ، می توانید نسخه های تأیید شده از اسناد قانونی خود را با قیمت 25 دلار دریافت کنید. همچنین می توانید نام “Doing Business As” (DBA) را با هزینه 25 دلار لغو ، تغییر ، تمدید یا تصویب کنید.

در راه ، ممکن است برای اثبات مطابقت LLC خود با دولت ، به گواهی وضعیت خوب نیاز داشته باشید. گاهی بانک ها ، تأمین کنندگان و سازمان های دولتی به این سند نیاز دارند. در ایلینوی ، این نیز 25 دلار هزینه دارد.

بسته به نوع مشاغلی که فعالیت می کنید ، ممکن است نیاز به اخذ مجوزها و مجوزهای تجاری خاصی از ایالت نیز داشته باشید که برای آن هزینه ای دریافت خواهید کرد.

شما یا یکی از اعضای LLC می توانید خودتان تمام اسناد فوق را به وزیر امور خارجه ایلینوی ارسال کنید. با این حال ، ممکن است بخواهید از خدمات حقوقی ، تشکیلات تجاری یا نمایندگی ثبت شده کمک بگیرید.

چنین خدماتی به مستندسازی کمک می کند ، به شما کمک می کند که مطابق باشید و تسلیم پرونده ها را تسریع کنید. وقتی صحبت از خدمات حقوقی آنلاین می شود ، ما Incfile را به شدت توصیه می کنیم.

این شرکت خدمات تشکیل پرونده مقالات سازمان به علاوه خدمات نمایندگی ثبت شده رایگان را به مدت یک سال ارائه می دهد. این در همه ایالت ها از جمله ایلینوی موجود است.

Incfile همچنین خدمات مقرون به صرفه LLC را ارائه می دهد. این موارد شامل پرونده های گزارش سالانه ، برنامه های EIN ، تحقیقات مجوز تجاری ، علامت تجاری و گواهینامه های وضعیت خوب است.

5 مرحله برای شروع یک LLC در ایلینوی

برای تشکیل قانونی LLC در ایلینوی ، باید فقط پنج مرحله را طی کنید. این مراحل شامل ثبت اسناد و مدارک با دولت و همچنین ایجاد اسناد داخلی کلیدی است. در اینجا تمام اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از انجام صحیح فرآیند را خواهید یافت:

شماره 1 – به LLC خود نام مناسب بدهید

شما باید نام LLC خود را با دقت در نظر بگیرید. این به این دلیل است که قوانین خاصی برای نامگذاری وجود دارد که باید در ایلینوی رعایت کنید.

ابتدا ، نام باید عبارت “شرکت با مسئولیت محدود” ، “LLC” یا “LLC” را شامل شود. برخی از LLC ها نیاز به گواهینامه حرفه ای دارند ، به عنوان مثال ، پزشک یا وکیل. در این موارد ، شما به عبارت “شرکت با مسئولیت محدود حرفه ای” ، “PLLC” یا “PLLC” احتیاج دارید.

شما نباید کلماتی را وارد کنید که نشان می دهد شرکت بخشی از یک سازمان دولتی است ، به عنوان مثال ، “خزانه داری” یا “وزارت خارجه”. علاوه بر این ، ایلینوی به LLC ها اجازه نمی دهد از اختصارات “Ltd.” استفاده کنند. یا “شرکت”

برخی کلمات محدود نیز وجود دارد که برای آنها باید از مقامات مربوطه اجازه بگیرید. اینها کلماتی مانند “دانشگاه” یا “بانک” هستند.

به طور طبیعی ، شما نمی توانید از کلمات “Corporation” ، “Incorporated” ، “Corp.” ، “Limited Partnership” یا “LP” استفاده کنید.

همچنین بسیار مهم است که نام LLC شما از دیگران که قبلاً در ایالت ایلینوی ثبت شده اند متمایز باشد. می توانید از صفحه Search Illinois LLC برای جستجوی نامهای تجاری موجود که ممکن است مشابه نام شما باشند استفاده کنید.

اصطلاح قابل تشخیص در اینجا به این معنی است که اگر نامی شبیه یا شبیه به نظر برسد ، نمی توانید آن را ثبت کنید. به عنوان مثال ، اگر “The Hare Company” از قبل وجود داشته باشد ، نمی توانید “The Hair Company” را داشته باشید.

در این مرحله ، ممکن است بخواهید نام LLC خود را رزرو کنید.

شماره 2 – نماینده ثبت شده را انتخاب کنید

ایالت ایلینوی همه LLC ها را ملزم به تعیین نماینده ثبت شده می کند. این شخص یا واحد تجاری هر گونه اسناد رسمی یا قانونی را از طرف LLC دریافت می کند. در صورتی که خود مسئول امور حقوقی نباشند ، نماینده ثبت شده باید اسناد را به شخص مناسب ارسال کند.

قوانین پیرامون نمایندگان ثبت شده در ایلینوی ساده است. نماینده ثبت شده می تواند هر عضو یا کارمند LLC باشد. آنها فقط باید ساکن ایلینوی و حداقل 18 سال سن داشته باشند.

اگر نماینده ثبت شده شرکتی است ، به عنوان مثال خدمات نمایندگی ثبت شده ، باید آدرس دفتر در ایلینوی داشته باشد و مجاز به انجام تجارت در ایالت باشد. صندوق پستی مجاز نیست.

چرا ممکن است یک سرویس نمایندگی ثبت شده را به جای یک عضو LLC انتخاب کنید؟

به عنوان مثال ، Incfile ، اسناد مهم را برای شما به همراه موارد دیگر مدیریت می کند.

اول ، آنها از اسنادی که دریافت می کنند رونوشتی تهیه می کنند که می توانید در هر زمان از طریق داشبورد کسب و کار خود به آنها دسترسی پیدا کنید.

هنگام دریافت اسناد جدید ، اعلان ها را دریافت خواهید کرد. بعلاوه ، آنها در مورد مهلت های کلیدی ، مانند گزارش های سالانه ، به شما یادآوری می کنند تا به شما کمک کند از سازگاری و وضعیت خوبی برخوردار باشید.

به یاد داشته باشید ، می توانید برای خدمات نمایندگی ثبت نام شده ثبت نام کنید و اولین سال را به صورت رایگان دریافت کنید.

شماره 3 – فایل مقالات سازمان

در ایلینوی ، می توانید اساسنامه را تشکیل دهید و هزینه 150 دلار را به صورت آنلاین یا از طریق پست به وزیر امور خارجه خدمات تجاری بپردازید. این سند قانونی است که LLC شما را تأسیس می کند.

در اینجا مواردی که مقالات باید شامل شوند عبارتند از:

 • نام قانونی LLC
 • آدرس محل اصلی کسب و کار
 • تاریخ شروع م theثر LLC
 • نام و آدرس نماینده ثبت شده
 • هدف LLC – “برای همه اهداف قانونی” اعلام کنید یا جزئیات مربوط به محصول یا خدمات خود را وارد کنید.
 • مدت زمان LLC – در صورت لزوم تاریخ انحلال را وارد کنید یا توجه داشته باشید که LLC دائمی است.
 • سایر مقررات مربوط به مقررات LLC (اختیاری) – مقررات مندرج در توافقنامه عملیاتی را وارد کنید.
 • نام و آدرس اعضای اولیه یا آدرس مدیران اولیه-البته این بستگی به این دارد که LLC توسط اعضا مدیریت شود یا مدیر مدیریت شود.
 • نام ، آدرس و امضای سازمان دهنده (ها) – این به شخص یا افرادی که LLC را تشکیل می دهند اشاره دارد.

وزیر امور خارجه ایلینوی چه مقاله های خود را بصورت آنلاین و چه از طریق پست ارسال کنید ، ظرف ده روز پرونده را پردازش می کند. برای تسریع در تنظیم پرونده ، می توانید هزینه اضافی بپردازید.

در صورت تأیید ، یک نسخه از مقالات سازمان را برای سوابق خود دریافت خواهید کرد.

همچنین شایان ذکر است که ممکن است یک سری LLC در ایلینوی تشکیل دهید. این شرکت اصلی یا چتر است که تحت آن بخشهای مختلف ممکن است به عنوان واحدهای تجاری جداگانه فعالیت کنند. به این ترتیب ، هر واحد تجاری دارای منافع ، دارایی ها و عملیات اعضاء جداگانه است. هزینه در این مورد 400 دلار است.

علاوه بر این ، اگر کسب و کار شما در ایالت دیگری شکل گرفته است اما مایل به تجارت در ایلینوی هستید ، باید یک درخواست برای پذیرش معامله با وزیر امور خارجه ایلینوی ثبت کنید. شما باید این نامه را به همراه گواهی وضعیت خوب از ایالتی که LLC در آن شکل گرفته ارسال کنید.

شماره 4 – یک قرارداد عملیاتی تنظیم کنید

یک توافقنامه عملیاتی یک الزام قانونی در ایلینوی نیست. با این حال ، ایده خوبی است که یکی را برای کاهش خطر درگیری بین اعضا در آینده داشته باشید. همچنین به شما امکان می دهد قوانین حاکم بر LLC خود را تعیین کنید. در غیر این صورت ، LLC تابع قوانین و مقررات ایالتی است.

یک قرارداد عملیاتی جزئیات مربوط به مالکیت ، ساختار و عملیات LLC شما را مشخص می کند. این یک سند داخلی است که نیازی به ارائه آن با دولت نیست.

در اینجا مواردی است که ممکن است بخواهید در قرارداد عملیاتی خود لحاظ کنید:

اطلاعات اولیه

 • تاریخ تشکیل LLC
 • نام و نشانی اعضا
 • نام و آدرس مدیران در صورت وجود
 • هدف LLC ، یعنی اطلاعات در مورد محصولات و/یا خدمات

مالکیت

 • کمک های مالی اعضا
 • سهم اعضا در شرکت
 • حق رای
 • توزیع سود و زیان

رویه ها

 • رویه های رای گیری
 • نحوه پذیرش اعضای جدید
 • در صورت لزوم چگونه مدیران را تعیین می کنید
 • در صورت لزوم نحوه انتقال نقشها و مالکیت
 • استراتژی خروج و روشهای انحلال

به یاد داشته باشید که با توجه به انعطاف پذیری ساختار سازمانی LLC ، می توانید حق رأی ، واحدهای مالکیت و توزیع سود و زیان را مطابق میل خود تعیین کنید.

به عنوان مثال ، مالکیت معمولاً با میزان سرمایه کمک شده مطابقت دارد. اما ممکن است بخواهید سهم بیشتری را در شرکت به اعضایی که در اداره روزانه تجارت مشارکت دارند اختصاص دهید.

هنگامی که قرارداد عملیاتی را پیش نویس کردید ، هر یک از اعضا باید سند را بررسی و امضا کنند. همچنین باید یک کپی از توافقنامه عملیاتی را به هر یک از اعضا ارائه دهید.

شماره 5 – درخواست EIN کنید

آخرین مرحله در تشکیل LLC ، گرفتن شماره شناسایی کارفرما (EIN) است. IRS از این شماره برای شناسایی مشاغل شما برای اهداف مالیاتی استفاده می کند.

اگر امیدوار هستید که کارمند استخدام کنید یا حساب بانکی تجاری باز کنید ، EIN ضروری است. به دست آوردن EIN همچنین دارای مزیت بیشتری است زیرا یک پوشش شرکت برای LLC را فراهم می کند. به عبارت دیگر ، با تفکیک امور شخصی و تجاری ، اعضا را بیشتر محافظت می کند.

برای درخواست EIN ، هر یک از اعضای LLC یا شخص مسئول باید فرم SS-4 را پر کنند. می توانید این کار را به صورت آنلاین با استفاده از دستیار EIN IRS یا از طریق فکس یا نامه انجام دهید.

متقاضی باید در سرزمین های ایالات متحده یا ایالات متحده واقع شده باشد و دارای شناسه معتبر مالیات دهندگان مانند شماره تأمین اجتماعی باشد.

در اینجا مواردی که باید در فرم درخواست وارد کنید آورده شده است:

 • نام حقوقی واحد تجاری
 • در صورت وجود نام تجاری
 • آدرس دفتر اصلی بعلاوه آدرس پستی در صورت متفاوت بودن
 • نام و شناسه مالیات دهندگان متقاضی
 • نوع نهاد تجاری ، یعنی LLC
 • دلیل اصلی درخواست EIN ، به عنوان مثال “شروع یک کسب و کار جدید”.
 • صنعت و فعالیت اصلی
 • جزئیات مربوط به هر برنامه قبلی
 • آدرس پستی ، شماره تلفن و شماره فکس متقاضی
 • امضا متقاضی

هنگامی که یک برنامه آنلاین موفق را تکمیل می کنید ، بلافاصله EIN دریافت می کنید. اگر از طریق پست یا فکس درخواست دهید ، پردازش برنامه ممکن است تا چهار هفته طول بکشد.

مراحل بعدی

اکنون که همه اطلاعات مربوطه را در اختیار دارید ، گام بعدی این است که همه اردک های خود را در یک ردیف تهیه کنید. به عبارت دیگر ، نماینده ثبت شده خود را تعیین کنید ، شروع به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای تشکیل مقالات سازمان و غیره کنید.

اگر می خواهید قبل از شروع تحقیقات بیشتری انجام دهید ، ممکن است بخواهید به راهنمای عمیق ما برای ایجاد یک توافقنامه عملیاتی نیز نگاهی بیندازید. به طور مشابه ، ممکن است راهنمای ما در مورد مالیات LLC مفید باشد.