3 مرحله آسان برای دریافت EIN

افشاگری: این محتوا از خواننده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بسیار مهم است که بدون توجه به نوع واحد تجاری که انتخاب می کنید ، شماره شناسایی کارفرما (EIN) دریافت کنید. اگر امیدوار هستید که کارمندانی استخدام کرده و یک حساب بانکی تجاری باز کنید ، EIN ضروری است. همچنین با کمک به شما در تفکیک منابع مالی شخصی و تجاری ، محافظت می کند.

اما مانند هرگونه اسناد قانونی که یک شرکت باید ارائه دهد ، شما باید فرم مورد نیاز خود را بفهمید و آن را به طور کامل و دقیق تکمیل کنید. بنابراین ، در اینجا ، ما شما را از طریق روند راهنمایی می کنیم.

چرا گرفتن EIN ارزشش را دارد

شرکت ها ، LLC های چند نفره ، سازمان های غیر انتفاعی و مشارکت ها باید EIN دریافت کنند. با این حال ، برخی از واحدهای تجاری ، مانند مالکیت انحصاری و LLC های تک عضوی ، طبق قانون ملزم به دریافت EIN نیستند.

با این وجود ، دریافت EIN مزایایی برای هر نوع موسسه تجاری دارد.

همانطور که از نامش مشخص است ، باید یک EIN داشته باشید تا بتوانید کارمند استخدام کنید. هنگام ثبت نام برای مالیات های کارفرما در ایالت خود ، باید EIN خود را ارائه دهید. همچنین ، اگر کسب و کار شما یک LLC است ، باید EIN خود را برای تنظیم حقوق و دستمزد ارائه دهید و IRS از این شماره برای پیگیری مالیات حقوق و دستمزد استفاده می کند.

برای افتتاح حساب بانکی تجاری در اکثر بانک ها ، به یک EIN نیاز دارید. و این بدیهی است که شما می خواهید یک حساب بانکی تجاری باز کنید تا امور مالی کسب و کار خود را از منابع شخصی خود جدا کنید. همچنین ، برای دسترسی به مزایایی مانند وام های تجاری یا خطوط اعتباری ، شاید.

جدا نگه داشتن مشاغل و امور مالی شخصی شما از این طریق نیز از سرقت هویت جلوگیری می کند. می توانید به جای شماره تأمین اجتماعی (SSN) EIN خود را در اختیار مشتریان و فروشندگان قرار دهید.

به طور طبیعی ، ارسال SSN در همه جا بسیار خطرناک است. بعلاوه ، در این مثال ، EIN سطح حرفه ای بودن و اعتبار را به کسب و کار شما می افزاید.

در نهایت ، یک EIN یک پوشش شرکت برای LLC ها فراهم می کند. به عبارت دیگر ، در صورت ایجاد بدهی در تجارت ، شما را از مسئولیت شخصی محافظت می کند.

موارد دیگر که به EIN نیاز دارند

شاید متوجه نشده باشید ، اما برخی موارد دیگر وجود دارد که طبق قانون ، شما مجبور به دریافت EIN هستید ، حتی اگر قصد استخدام کارمند را ندارید.

اگر هر یک از موارد زیر در مورد تجارت شما صدق می کند ، باید EIN دریافت کنید:

 • این مشاغل مالیاتهای غیر مستقیم را که برای کالاهای خاصی مانند الکل ، تنباکو و سوخت مورد نیاز است ، ثبت می کند.
 • این کسب و کار مالیات بر درآمد غیر از دستمزد برای یک غیرمجاز را محروم می کند.
 • این تجارت دارای برنامه بازنشستگی ، بازنشستگی یا تقسیم سود است.
 • این تجارت یک LLC تک نفره است که تصمیم گرفته است به عنوان شرکت S یا C مشمول مالیات شود.
 • مقررات آژانس ایالتی یا محلی شما از شما می خواهد که EIN دریافت کنید.
 • این سازمان دارای یکی از ساختارهای سازمانی زیر است:
  • تعاونی کشاورزان
  • املاک
  • اعتماد (اگرچه معافیت هایی وجود دارد)
  • مجرای سرمایه گذاری وام مسکن املاک و مستغلات
  • مدیر برنامه

سرمایه گذاری مورد نیاز برای دریافت EIN

اخذ EIN رایگان است. که البته خبر خوبی است.

اما جزئیات زیادی وجود دارد که باید در برنامه خود وارد کنید. بنابراین ، ممکن است نگران درست شدن آن باشید. یا شاید شما وقت کافی برای رسیدگی به وظایف اداری را ندارید.

در این موارد ، ممکن است مایل باشید در یک سرویس حقوقی آنلاین سرمایه گذاری کنید که می تواند چنین تشریفاتی را برای شما انجام دهد. به عنوان مثال ، IncFile ، به عنوان بخشی از خدمات ترکیب بسته طلا و پلاتین ، یک EIN برای شما دریافت می کند.

به عنوان بخشی از خدمات ، این شرکت همچنین مقالات سازمان را تشکیل می دهد ، یک قرارداد عملیاتی ایجاد می کند و تعدادی از مراحل بعدی را که برای ایجاد یک تجارت ضروری است ، انجام می دهد.

3 مرحله برای دریافت EIN

برنامه EIN فقط شامل یک فرم است که می توانید آن را بصورت آنلاین ، از طریق فکس یا پست ارسال کنید. با این حال ، این فرم به اطلاعات زیادی در مورد نهاد تجاری نیاز دارد ، که ما در اینجا به آنها توضیح می دهیم ، به همراه برخی از بینش های اضافی در مورد روند درخواست.

1. مطمئن شوید که واجد شرایط هستید

فقط چند معیار وجود دارد که برای واجد شرایط بودن برای EIN باید رعایت کنید.

مشاغل اصلی شما ، معروف به مکان فیزیکی که در آن فعالیت های تجاری انجام می دهید ، باید در قلمروهای ایالات متحده یا ایالات متحده واقع شود. علاوه بر این ، متقاضی باید دارای یک شناسه معتبر مالیات دهنده باشد ، به عنوان مثال ، SSN.

شایان ذکر است که حتی اگر در خارج از کشور تجارت می کنید واجد شرایط هستید ، به شرطی که فعالیتهای اصلی تجاری شما در ایالات متحده یا قلمرو ایالات متحده انجام شود.

علاوه بر این ، متقاضی نیازی به مالک مشاغل ندارد. مطابق با الزامات IRS ، هر طرف مسئول می تواند درخواست دهد. این شامل هر کسی است که امور مالی کسب و کار را مدیریت می کند و یک افسر یا شریک شرکت.

2. فرم SS-4 را پر کنید

فرم SS-4 فرم برنامه ای است که برای دریافت EIN باید به IRS ارسال کنید. در این مرحله ، ممکن است بخواهید از خدمات حقوقی آنلاین کمک بگیرید تا مطمئن شوید فرم را به طور کامل و صحیح پر کرده اید.

در اینجا اطلاعاتی است که باید در فرم SS-4 وارد کنید:

 • نام حقوقی کامل واحد تجاری – اگر نام شامل نویسه های خاصی غیر از خط فاصله یا حروف بزرگ است ، می توانید کاراکتر را املایی کنید. به عنوان مثال ، Tiles.com به Tiles Dot Com تبدیل می شود. شما می توانید یک خط افقی جلو یا عقب را با خط فاصله جایگزین کنید. یا می توانید شخصیت را به طور کامل کنار بگذارید ، به عنوان مثال ، یک آپوستروف را حذف کنید.
 • نام تجاری شرکت – حتی اگر EIN به نام رسمی کسب و کار تعلق می گیرد ، شما باید هر نام تجاری را وارد کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است کسب و کار خود را با نام Sarah Smith Catering تشکیل داده باشید ، اما تحت نام ساندویچ های سارا فعالیت می کنید.
 • آدرس پستی کسب و کار – آدرس خیابان شرکت در صورتی که با آدرس پستی متفاوت باشد.
 • نام و شناسه مالیات دهندگان طرف مسئول – همانطور که در بالا توضیح داده شد ، این شخص متقاضی EIN است که ممکن است مالک شرکت باشد یا نباشد. شناسه مودی مالیاتی ممکن است SSN ، EIN یا شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN) باشد. دومی شماره ای است که IRS به افراد واجد شرایط برای SSN می دهد.
 • نوع نهاد تجاری – به عنوان مثال مشخص کنید که این تجارت LLC ، شرکت ، مالکیت انحصاری یا مشارکت است. اگر کسب و کار LLC است ، باید تعداد اعضا و اینکه آیا در ایالات متحده شکل گرفته است را ذکر کنید. اگر یک شرکت سهامی است ، ایالت ایالات متحده یا کشور خارجی را که در آن تشکیل شده است ، وارد کنید.
 • دلیل اصلی درخواست برای EIN – چندین گزینه برای انتخاب وجود دارد ، مانند شروع به کار جدید ، استخدام کارکنان ، هدف بانکداری و تغییر نوع سازمان.
 • تاریخ های کلیدی تجارت – این موارد شامل زمان شکل گیری یا کسب کسب و کار ، به علاوه ماه آخر سال مالی شرکت است.
 • اطلاعات استخدامی – تعداد و نوع کارکنانی را که انتظار دارید در 12 ماه آینده داشته باشید ، مشخص کنید. اگر مجموع دستمزد کارکنان کمتر از 5000 دلار باشد ، می توانید از فرم برای انتخاب اظهارنامه مالیاتی سالانه به جای اظهارنامه های سه ماهه استفاده کنید. بعلاوه ، شما باید اولین تاریخ پرداختی را دریافت کنید که کارمندان به آنها حقوق می دهند یا اولین تاریخی که به کارمندان حقوق می دهید در صورتی که قبلاً انجام شده است.
 • صنعت اصلی و فعالیت کسب و کار – این شامل توضیحات کالا یا خدماتی است که ارائه می دهید.
 • این که آیا قبلاً کسب و کار درخواست EIN کرده است – در صورت لزوم تاریخ برنامه قبلی را ذکر کنید.

3. برنامه EIN را امضا و ارسال کنید

برای تکمیل درخواست ، البته متقاضی باید فرم را امضا و تاریخ کند. متقاضی همچنین باید اطلاعات شخصی خود ، یعنی آدرس ، شماره تلفن و شماره فکس را در خود داشته باشد.

می توانید یک برنامه را به صورت آنلاین ، از طریق فکس یا پست ارسال کنید. افرادی که قصد مهاجرت به ایالات متحده و راه اندازی کسب و کار را دارند نیز می توانند برنامه را به صورت تلفنی تکمیل کنند.

بهترین روش برای درخواست EIN آنلاین استفاده از دستیار EIN IRS است.

صفحه وب EIN Assistant برخی از اطلاعات ضروری را که باید قبل از پر کردن فرم آنلاین بدانید ، بیان می کند. به عنوان مثال ، اگر شما به مدت 15 دقیقه غیر فعال هستید ، جلسه به پایان می رسد. حتماً این اطلاعات را با دقت بخوانید.

بهترین کار در مورد انجام برنامه آنلاین این است که بلافاصله پس از تکمیل برنامه ، EIN دریافت خواهید کرد. در مقابل ، برنامه های فکس حدود چهار روز و برنامه های پستی حداکثر چهار هفته طول می کشد.

A سوالات متداول

در اینجا پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد EIN ها آمده است:

آیا می توانم EIN خود را تغییر دهم؟

ممکن است زمانی برسد که به EIN جدید نیاز داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر صاحب کسب و کار یا ساختار آن تغییر کند. فرض کنید شما قبلاً یک مالک انفرادی بوده اید و تصمیم گرفته اید که آن را تأسیس کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تکمیل فرم SS-4 و پیروی از دستورالعمل های بالا ، درخواست EIN جدید کنید. حتماً اطلاعات جدید را وارد کرده و کادرهای مربوطه را علامت بزنید. به عنوان مثال ، وقتی از شما می پرسد که چرا برای EIN درخواست می کنید ، ممکن است “تغییر نوع سازمان” را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در صورت تغییر نام یا محل کسب و کار ، نیازی به EIN جدید ندارید.

کجا می توانم EIN خود را پیدا کنم؟

اگر EIN خود را از دست دادید ، نگران نباشید ، زیرا راه های زیادی برای پیدا کردن شماره وجود دارد.

ابتدا به هر نامه ای که از IRS دریافت کرده اید نگاه کنید. معمولاً می توانید EIN خود را در نامه یا ایمیل پیدا کنید. همچنین می توانید اظهارنامه مالیاتی که قبلاً ثبت شده است را بررسی کنید.

گزینه دیگر این است که با بانک خود تماس بگیرید ، زیرا ممکن است در صورت استفاده از شماره حساب بانکی تجاری ، شماره شما را در اختیار شما قرار دهند. به طور مشابه ، در صورت استفاده از مجوز یا مجوز ، ممکن است بتوانید با یک مقام محلی برای بازیابی EIN خود تماس بگیرید.

در صورت عدم موفقیت ، می توانید با IRS تماس بگیرید تا EIN خود را درخواست کنید. می توانید از دوشنبه تا جمعه ، 7 صبح تا 7 بعد از ظهر با شماره 800-829-4933 با آنها تماس بگیرید.

آیا باید EIN قبل یا بعد از تشکیل LLC دریافت کنم؟

قبل از تلاش برای دریافت EIN ، باید LLC خود را تشکیل دهید. دلیل آن این است که IRS اطلاعات مربوط به تشکیل شرکت شما را در فرم درخواست EIN درخواست می کند. شما باید نام قانونی کسب و کار خود و تاریخ تشکیل آن را ارائه دهید.

چرا برنامه EIN من رد شد؟

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است از دریافت EIN به شما خودداری شود. اولین مورد این است که نام موجودیتی که ارائه کرده اید منحصر به فرد نیست. از این خطا به عنوان “خطای مرجع 101” یاد می شود.

با این حال ، اگر مشاغل را تشکیل می دهید و قبل از درخواست برای EIN نام آن را در ایالت ثبت می کنید ، مشکلی ایجاد نمی کند.

احتمال دیگر این است که اطلاعات نادرستی ارائه کرده اید. فرض کنید ، برای مثال ، شما فقط آدرس پستی را وارد می کنید و با محلی که در آن کسب و کار را ایجاد کرده اید مطابقت ندارد. به طور مشابه ، اگر درخواست شما ناقص باشد ، رد می شود.

علاوه بر این ، اگر متقاضی قبلاً بعنوان طرف مسئول EIN دیگر نامگذاری شده باشد ، درخواست از بین نمی رود.

آیا می توانم چندین EIN داشته باشم؟

مالکان انفرادی فقط می توانند یک EIN داشته باشند.

اگر یک کسب و کار واحد با بخشهای مختلف اداره می کنید ، نیازی به EIN جداگانه برای هر بخش ندارید. می توانید از یک EIN در کل واحد تجاری استفاده کنید.

با این حال ، اگر چندین کسب و کار را مدیریت می کنید ، یعنی واحدهای تجاری جداگانه ، هر کدام به EIN منحصر به فرد خود نیاز دارند. محدودیتی در تعداد EIN های دریافتی توسط یک فرد وجود ندارد.

مراحل بعدی

اگر این کسب و کار را به صورت قانونی ایجاد نکرده اید و نام آن را در ایالت ثبت نکرده اید ، این مرحله بعدی شما است. اگر قبلاً این کار را انجام داده اید ، می توانید برنامه EIN را راه اندازی کنید.

آیا شما یک LLC تشکیل می دهید؟ همراه با ثبت کسب و کار و دریافت EIN ، چندین مرحله کلیدی دیگر نیز باید انجام دهید تا LLC خود را تقویت کرده و از وضعیت خوب آن اطمینان حاصل کنید. اگر می خواهید نگاهی بیندازید ، راهنمای جامع ما برای نگهداری LLC شما شامل همه این مراحل است.

اگر آمادگی راه اندازی کسب و کار خود را دارید ، برای نمایش کسب و کار خود به یک وب سایت زیبا نیاز دارید. راهنمای ما را برای بهترین سازندگان وب سایت بررسی کنید تا بهترین مورد را برای نیازهای شما پیدا کنید.