20 مدل بهترین لایه بردار پوست (فوقالعاده) + خرید ارزان – اسمارت پرفیوم

خصوصا کرم های لایه بردار قوی که منجر به خشکی بیش تر پوست این افراد می شوند. اما هر یک از این کرمها و ژلهای لایه بردار نیز مناسب پوستهای خاصی هستند، که باید قبل از خرید به آنها توجه کرد. ترکیب این دو به خوبیِ اسکراب لایه های سطحی پوست را لایه برداری می کند. ژل های لایه بردار اغلب به عنوان قوی ترین نوع کرم لایه بردار صورت شناخته می شوند.

در ادامه مقاله بهترین لایه بردار پوست به معرفی تعدادی از لایه بردارهایی که میتوانید از داروخانهها تهیه کنید، میپردازیم. مجموعهای از ترکیبات ویتامین سی را یکجا با خود دارد که باعث افزایش مقاومت طبیعی پوست، همراه با آبرسانی بادوام میشود و جوانی و طراوت را به پوست میدهد. در محصولات روزانهای همچون سرم، تونر و مرطوبکننده، از آلفاهیدروکسی اسیدهای خیلی کمتری استفاده میشود. محصولات لایه بردار معمولا به 2 صورتی فیزیکی و شیمیایی لایه برداری می کنن.

از دیگر برندهای پرطرفدار و محبوب درزمینهٔ تولید محصولات مراقبت از پوست به برند سی گل میتوان اشاره کرد. دکسپانتنول: دکسپانتنول برای تسکین خارش و کمک به ترمیم پوست در موارد اگزما و درماتوزهای خفیف و درمان خارش و تحریک ملایم پوست، زخمهای سطحی، گزیدگی و نیش حشرات مصرف میشود. میکرودرم ابریژن: روشی برای لایه برداری پوست است که به کمک کریستالهایی بسیار ریز یا دستگاه نوک الماسی انجام میشود.

۲-بعد از آزمایش کرم، دو شب در میان، ۵ نوبت به مقدار بسیار کم (به اندازه یک عدس) در نواحی کمتر حساس صورت (به جز دور چشم و دور لب) مالیده شود. پس از آن میتوانید هر شب از کرم استفاده کرده و مقدار مصرف را رفته رفته افزایش دهید، اما مقدار مصرف نباید بیشتر از یک نخود برای کل صورت شود. انواع پوست، غیر از پوستهای حساس میتوانند از آن استفاده کنند و بلافاصله بعد از اولین باری که استفاده میشوند، تأثیر آن را بهوضوح دیده خواهد شد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم لایه بردار نی نی سایت لطفا به بازدید از وب سایت ما.