فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل ، مدیریت کارمندان و پرسنل ، کنترل فرزندان به صورت نامحسوس ، کنترل سیستم پخش محصولات آرایشی و بهداشتی یا محصولات غذایی و … حالت دوم به کاربران این امکان را می داد که همه اتومبیل ها را از طریق یک حساب به راحتی کنترل و مدیریت کنند. شما می توانید این سیستم را کنترل کنید پیغام شما به شماره تلفنی که از قبل در ردیاب تعریف کرده اید ارسال گردد .

با استفاده از نرم افزار ردیاب همگام از هر دستگاه تلفن همراه یا رایانه ای ، می توانید محدوده جغرافیایی ، روشن شدن ، سرعت ، توقف ، حرکت ، دستکاری و بسیاری دیگر از هشدارها را ایجاد کنید. سیستم های ردیاب جی پی اس استفاده شده در ناوگان تجاری برای انتقال داده هایی مانند موقعیت مکانی ، سرعت حرکت ، جهت حرکت ، باز بودن درب ، بسته بودن درب ، روشن بودن وسیله ای که ردیاب بر روی آن سوار است ( مانند اتومبیل ، کامیون ، خاور ، مینی بوس ، اتوبوس ، تریلی ، هلیکوپتر ، هواپیما ، قطار و …) و همچنین خاموش بودن وسیله ای که ردیاب بر روی آن سوار است برنامه ریزی شده است.

دستگاه های ردیاب خودرو می توانند تنظیم و پیکربندی شوند تا برای رویدادهای مهمی مانند سرعت بالا ، حرکت خودرو ، وارد شدن ضربه به خودرو ، روشن شدن خودرو ، باز شدن در خودرو و مواردی از این دست هشدار صادر کنند. این اپلیکیشن به طور مداوم امکان آپدیت و به روز رسانی را دارا می باشد و تیم مجرب و حرفه ای وایزر تمام تلاش خود را به کار بسته تا امکانات این نرم افزار وایزر را ارتقاء بخشد.

مهم ترین مقالات پیشنهادی  اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

بعنوان جایگزین ، اطلاعات ورودی دستگاه ردیاب از طریق درگاه GSM / GPRS شبکه تلفن همراه می تواند به طور مستقیم برای انتقال اطلاعات به یک کامپیوتر مرکزی اقدام نمایند. بخش پایانی به طور اختصاصی به توسعه ردیاب خودرو و پیشرفت های آن در طول 5 سال اختصاص یافته است. ردیاب آهنربایی خودرو طیف وسیعی راه برای محافظت از وسیله نقلیه در صورت سرقت ارائه میدهد و ما با افتخار می گوییم که بسیاری از وسایل نقلیه به سرقت رفته ، مجهز به ردیاب خودرو گروه مهندسی همگام (اجاره ردیاب) به صاحب خود بازگشته و اکثر یافته شدگان در طی 24 ساعت ابتدایی سرقت بود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد %link1% لطفا به بازدید از وب سایت ما.