6 مرحله آسان برای شروع یک LLC در نوادا

افشاگری: این محتوا از خواننده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر به راه اندازی یک LLC فکر می کنید و در غرب ایالات متحده زندگی می کنید ، احتمالاً به فکر تشکیل آن در نوادا بوده اید. برای تشکیل یک شرکت نوادا LLC ، به سه چیز نیاز دارید: نام کسب و کار خود ، نماینده ثبت شده و اسناد مورد نیاز ، مانند مقالات سازمان.

برای جلوگیری از گمراهی های اشتباه ، ما به صورت گام به گام نحوه راه اندازی LLC در نوادا را به شما نشان می دهیم.

چرا راه اندازی یک LLC در نوادا ارزش آن را دارد

راه اندازی LLC در نوادا یک فرایند بسیار ساده است.

تمام فرمهایی که برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارید در وب سایت وزیر امور خارجه موجود است و می تواند به صورت آنلاین ارسال شود. این نه تنها کارها را برای شما راحت تر می کند ، بلکه به دولت امکان می دهد اسناد شما را سریعتر پردازش کند.

به عنوان مالک LLC ، شما شخصاً مسئول بدهی های مشاغل خود از جمله بدهی های ناشی از دعاوی علیه شرکت نخواهید بود. هیچ طلبکاری تحت هیچ شرایطی نمی تواند دنبال دارایی های شخصی شما برود.

علاوه بر این ، ایالت نوادا دارای بخش مالیات بر درآمد نیست ، به این معنی که شما نگران مالیات سود شرکت های خود توسط دولت نباشید و اطلاعات شخصی شما در سطح ملی به اشتراک گذاشته نشود. حتی سهام شرکت یا مالکیت LLC شما از مالیات در امان است!

مزیت مهم دیگر سطح بالاتر حریم خصوصی است که در نوادا دریافت می کنید.

وقتی LLC را در نوادا تشکیل می دهید ، اطلاعات شما خصوصی ، ناشناس و بدون سابقه عمومی باقی می ماند. و نه تنها این ، بلکه به شما اجازه داده می شود که برای سرمایه ، اموال شخصی و املاک ، از جمله اجاره و سایر گزینه ها ، به نام LLC خود سهام صادر کنید.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی LLC در نوادا

شما باید 425 دلار بپردازید تا اساسنامه LLC ، فهرست اولیه و مجوز تجاری نوادا را نزد وزیر امور خارجه نوادا ارسال کنید.

علاوه بر این ، هزینه لیست سالانه 150 دلار نیز وجود دارد. عدم پاکسازی هزینه سالانه شما 75 دلار جریمه در پی دارد. همچنین ممکن است برای مجوزها و مجوزهای فدرال ، ایالتی و محلی برای فعالیت قانونی در نوادا بودجه بندی کنید.

نوادا همچنین از LLC ها می خواهد که مجوزهای تجاری دولتی خود را هر ساله تمدید کنند. این کار را می توان به صورت آنلاین انجام داد و هزینه آن 200 دلار است. باز هم ، اگر مجوز خود را به موقع تمدید نکنید ، 100 دلار تأخیر دریافت می شود.

شما همچنین باید یک نماینده ثبت شده برای LLC خود تعیین کنید.

در حالی که می توانید خود را بعنوان نماینده ثبت شده LLC خود تعیین کنید ، بهتر است از خدمات نمایندگی ثبت شده استفاده کنید. خدمات نمایندگی های مختلف ثبت شده هزینه های متفاوتی دارند ، اما باید انتظار داشته باشید که سالانه بین 40 تا 200 دلار پرداخت کنید.

سایر هزینه های تشکیل پرونده LLC عبارتند از:

 • رزرو نام LLC – 25 دلار
 • نام Doing Business As (DBA) – 25 دلار
 • کپی سند معتبر – 30 دلار ، به علاوه 2 دلار برای هر صفحه
 • گواهی مقام خوب – 50 دلار

اگر قبلاً یک LLC در ایالت دیگری ثبت کرده اید و می خواهید تجارت خود را در نوادا گسترش دهید ، باید به عنوان LLC خارجی ثبت نام کنید. هزینه ثبت نام نوادا برای LLC 425 دلار است و می تواند به صورت آنلاین یا از طریق پست انجام شود.

6 مرحله برای شروع یک LLC در نوادا

تشکیل LLC در نوادا آسان است. فقط مراحل زیر را دنبال کنید تا خود را برای موفقیت آماده کنید.

مرحله 1: نام خود را در نوادا LLC بگذارید

شما برای LLC خود به یک نام منحصر به فرد و جذاب نیاز دارید. این نه تنها شرکت شما را از رقبای شما متمایز می کند ، بلکه هنگام ثبت اسناد و مدارک شما برای ثبت مشاغل شما نیز الزامی است.

اول از همه ، نام LLC شما باید با الزامات نامگذاری نوادا مطابقت داشته باشد. در اینجا لیستی از عواملی است که هنگام لیست کوتاه نامهای احتمالی باید به خاطر داشته باشید:

 • نام LLC باید از سایر LLC ها ، شرکت ها و مشارکت های New Mexico متمایز باشد
 • نام LLC باید عبارت “شرکت با مسئولیت محدود” یا یکی از اختصارات آن (LLC یا LLC) را شامل شود
 • نام LLC نمی تواند شامل کلماتی باشد که می تواند شرکت شما را با یک سازمان دولتی (خزانه داری ، FBI ، وزارت خارجه و غیره) اشتباه بگیرد.

اگر نام LLC شامل کلمات محدود شده (بانک ، وکیل ، دانشگاه ، و غیره) باشد ، باید مدارک اضافی را تنظیم کنید و یک فرد دارای مجوز ، مانند پزشک یا وکیل را شامل شوید.

شما می توانید لیست کاملی از دستورالعمل های نامگذاری نوادا را در اینجا مشاهده کنید.

در مرحله بعد ، باید بررسی کنید که آیا نام موجود است یا خیر. شرکتهای نوادا LLC نمی توانند نامهایی داشته باشند که قبلاً توسط سایر مشاغل انتخاب شده یا رزرو شده اند.

برای تعیین این موضوع می توانید در وب سایت وزیر خارجه نوادا جستجوی سریعی انجام دهید.

در حالی که موارد فوق اجباری است ، دو الزامات اضافی وجود دارد که باید به نفع خود در نظر بگیرید.

 • ابتدا ، باید بررسی کنید که آیا نام انتخابی شما دارای دامنه وب موجود است یا خیر. حتی اگر فکر می کنید نیازی به وب سایت ندارید ، احتمالاً نیاز خواهید داشت. حضور دیجیتالی قوی برای نتیجه نهایی کسب و کار شما مهم است.
 • ثانیاً ، اگر قصد ثبت نام فوری LLC خود را ندارید ، توصیه می شود نام خود را رزرو کنید تا از گرفتن آن توسط دیگران جلوگیری کنید. در نوادا ، نام ها را می توان با پرداخت هزینه های لازم و ارائه فرم های مناسب به مقامات دولتی تا 90 روز رزرو کرد.

مرحله 2: برای نمایندگی خود در نوادا LLC یک نماینده ثبت شده تعیین کنید

نوادا تعیین نمایندگی و نگهداری نمایندگی ثبت شده در طول مدت فعالیت خود را برای آژانس ها اجباری کرده است.

نماینده ثبت شده یک شخص یا نهاد تجاری است که خدمات فرایند و سایر اسناد قانونی مهم را به نمایندگی از کسب و کار شما دریافت می کند. آنها مسئول دریافت فرم های مهم مالیاتی ، اعلامیه های دعوی و مکاتبات رسمی دولت خواهند بود.

آنها را به عنوان نقطه تماس کسب و کار خود با دولت در نظر بگیرید.

در نوادا ، لازم است همه نمایندگان ثبت شده مقیم ایالت باشند – یا نهادی مجاز به انجام تجارت در نوادا. به عبارت دیگر ، نماینده ثبت شده باید دارای آدرس فیزیکی در نوادا باشد. داشتن صندوق پستی باعث کاهش آن نمی شود.

شما همچنین باید از انعطاف پذیری لازم برای استخدام خدمات نمایندگی ثبت شده یا معرفی فردی در شرکت خود ، از جمله خودتان برخوردار باشید. بله ، شما می توانید نماینده ثبت شده خود باشید ، اما ما به شدت توصیه می کنیم از خدمات شخص ثالث استفاده کنید.

نمایندگان ثبت شده باید برای دریافت اسناد رسمی در آدرس معین خیابان در ساعات کاری معمول در دسترس باشند. در غیر اینصورت با قانون دچار مشکل می شوید. علاوه بر این ، دریافت اسناد قانونی مانند ارائه خدمات در برابر مشتریان یا کارفرمایان نیز می تواند شرایط ناخوشایندی ایجاد کند.

در حالی که گزینه های زیادی در بازار وجود دارد ، ما ZenBusiness را به دلیل مقرون به صرفه بودن و قابلیت اطمینان بسیار توصیه می کنیم. خدمات نمایندگی ثبت شده آنها با 99 دلار مناسب در سال در دسترس است. اما اگر با بسته LLC که از 39 دلار شروع می شود ، به علاوه هزینه های دولتی ، ثبت نام کنید ، می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

مرحله 3: فایل مقالات سازمان نوادا

در مرحله بعد ، باید اسناد زیر را به وزیر خارجه نوادا تحویل دهید:

 • مقالات سازمان
 • لیست اولیه مدیران و درخواست مجوز مشاغل دولتی
 • گواهی پذیرش انتصاب توسط نماینده ثبت شده

از بین این سه ، اساسنامه یک سند مهم است که تجارت شما را قانونی و در ایالت به رسمیت شناخته است. می توانید این اسناد را به صورت آنلاین ، پست ، فکس ، ایمیل یا شخصاً ارسال کنید.

اگر تصمیم دارید مقاله های سازمان را به صورت آنلاین ثبت کنید ، باید این کار را با SilverFlume ، پرتال بایگانی مشاغل تحت وب وزیر امور خارجه انجام دهید. در صورت انتخاب فایل از طریق پست ، فکس یا ایمیل ، روشهای دیگر برای ارسال سند به شرح زیر است:

آدرس بایگانی:

وزیر امور خارجه

بخش ثبت سوابق تجاری

202 خیابان N. Carson

کارسون سیتی ، NV 89701-4201

فکس: (775) 684-5725

پست الکترونیک: newfilings@sos.nv.gov

برای تهیه مقالات سازمان ، باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

 • نام LLC
 • نام ، آدرس و امضای نماینده ثبت شده LLC (آنها همچنین باید یک گواهی پذیرش انتصاب توسط نماینده ثبت شده را امضا کنند ، که شامل مقالات می شود)
 • تاریخ انحلال LLC ، در صورت وجود
 • این که آیا LLC تحت مدیریت مدیر یا مدیریت اعضا است
 • نام و آدرس هر مدیر یا عضو مدیریت
 • نام ، آدرس و امضای سازمان دهنده LLC

پس از ارسال مقالات خود ، وزیر امور خارجه پرونده را بررسی می کند. اگر مقاله شما تأیید شود ، LLC شما به یک نهاد تجاری قانونی شناخته شده در ایالت نوادا تبدیل می شود.

همچنین به شما یک گواهینامه توسط دولت مبنی بر وجود رسمی LLC شما صادر می شود. این گواهی به شما امکان می دهد شماره شناسایی کارفرما (EIN) ، مجوزهای تجاری و حساب بانکی تجاری را دریافت کنید.

مرحله 4: یک توافقنامه عملیاتی برای Nevada LLC خود ایجاد کنید

یک قرارداد عملیاتی یک سند داخلی است که نحوه انجام فعالیتهای تجاری شما را مشخص می کند. همچنین حقوق و مسئولیت های هر یک از اعضا و مدیران را ذکر کرده و سایر جنبه های مهم مربوط به تجارت ، مانند نسبت تقسیم سود را شرح می دهد.

در حال حاضر ، نوادا برای تهیه یک قرارداد عملیاتی به LLC نیاز ندارد ، اما هنوز هم جزء مهم هر مشاغل است. یک توافقنامه عملیاتی که به راحتی قابل دسترسی است و به خوبی تنظیم شده است اهداف زیر را دنبال می کند:

 • هر گونه اختلافی را که ممکن است بر سر توافق نامه های مالی و سایر دعاوی احتمالی بین اعضای LLC بوجود آید حل می کند
 • وضعیت مسئولیت محدود شرکت را اثبات می کند
 • تضمین می کند که شرکت همانطور که در توافقنامه عملیاتی ذکر شده است کار کند و در صورت وجود هرگونه مشکلی طبق قانون ایالت کار نکند

قرارداد عملیاتی باید شامل اطلاعات زیر باشد ، اما محدود به آن نباشد:

 • نام و آدرس LLC
 • مدت زمان LLC
 • نام و آدرس نماینده ثبت شده
 • اطلاعات در مورد اساسنامه سازمان
 • هدف کسب و کار
 • اعضا و مشارکت آنها
 • نسبت توزیع سود و زیان
 • روش پذیرش اعضای جدید و همچنین اعضای خروجی
 • مدیریت LLC
 • بندهای جبران خسارت و مسئولیت

مرحله 5: EIN خود را دریافت کنید

EIN ها (شماره های شناسایی کارفرما) شماره های نه رقمی هستند که توسط خدمات درآمد داخلی تعیین شده اند تا به شناسایی مشاغل شما برای اهداف مالیاتی کمک کند. آن را به عنوان یک شماره تأمین اجتماعی برای تجارت خود در نظر بگیرید.

اگر LLC شما بیش از یک عضو دارد ، باید EIN اختصاصی خود را داشته باشید. این حتی اگر کارمندی ندارید بسیار مهم است.

اگر قصد دارید یک LLC تک نفره باشید ، EIN برای شما اجباری می شود اگر قصد دارید کارمندانی را استخدام کنید یا از شرکت خود به عنوان یک شرکت مالیاتی مالیات بگیرید به جای یک مالکیت شخصی.

بدست آوردن EIN بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید تکمیل یک برنامه آنلاین EIN در وب سایت IRS است. و نه ، نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه ثبت نام نیست.

مرحله 6: گزارش گزارش سالانه را تهیه کنید

همه LLC ها و LLC های خارجی که در نوادا فعالیت می کنند باید گزارش سالانه خود را با فهرست مدیران ، افسران و نماینده ثبت شده خود ثبت کنند. ایالت این گزارش را “لیست سالانه” می نامد.

اولین لیست سالانه باید با اساسنامه LLC ثبت شود ، جایی که یک نسخه باید همراه سند باشد. لیست های سالانه بعدی باید تا آخرین روز ماه که کسب و کار تشکیل شده است ثبت شود. به یاد داشته باشید ، شما همچنین باید 150 دلار هزینه ثبت نام را بپردازید.

مجدداً می توانید با استفاده از SilverFlume یک لیست سالانه تهیه کنید. همچنین می توانید فرم را بارگیری کرده و با پست پستی ارسال کنید.

مراحل بعدی

بنابراین این تمام است – این چنین است که شما یک LLC را در ایالت نوادا شروع می کنید.

ثبت نام نوادا LLC شما را به یک شخص حقوقی تبدیل می کند. پس از این ، شما فقط باید LLC خود را سازگار و در وضعیت فعال در وب سایت ایالت نگه دارید. شما همچنین باید گزارش سالانه خود را به وزیر امور خارجه نوادا تا آخرین روز ماه که شرکت شما تشکیل شده است ارائه دهید تا از جریمه شدن جلوگیری کنید.

خوشبختانه بسیاری از خدمات حقوقی آنلاین می توانند گزارش های سالانه را به نمایندگی از شرکت شما ثبت کنند. علاوه بر این ، می توانید از آنها برای ثبت و ثبت مشاغل خود برای شما کمک بگیرید.

برای شما آرزوی بهترین ها را در آخرین کارآفرینی خود داریم!